Belçika Düğün Fotoğrafları ve Videosu

Mesture ve Shane ile İstanbul’dan Belçika’ya

Mesture zarif, nazik ve çok güzel bir Türk kızı, Shane ise beyefendi, kibar ve harika bir kızıl sakala sahip Belçikalı genç adam:) Düğün öncesi fotoğraf ve video çekimleri için İstanbul’a geldiler Belçika’dan. Karaköy Rooms’a yerleştiler ve hazırlık çekimlerimizi burada gerçekleştirdik. Ardından Karaköy sokakları, Ortaköy, Galata ve şehir hatları vapurunda dış çekim turu yaptık.

İstanbul’daki çekimden birkaç ay sonra, bu sefer Belçika’ya geçtik çiftimin düğün gününü fotoğraflamak için. Sabah Shane ile buluşup Antwerp’te berbere uğradık. Burada duvardaki geyik başı ve erkek tıraşı bir arada oldukça maskülen bir görüntü oluşturdu doğrusu. Ardından Mesture’nin hazırlığı için çiftin Wommelgem’deki evlerine geçtik. Nikah da eve yürüme mesafesindeki belediye salonundaydı. Resepsiyon için ise Hotel Radisson Blu Hasselt‘e geçtik. Belçika’ya gitmişken elbette sonraki günlerde bolca dolaştık. Brüksel’in biraları ve Brugge ‘ün çikolataları bu destinasyon düğününde aklıma kazınan önemli tatlardı.

Sevgili Mesture ve Shane. Çok mutlu olmanızı diliyorum, her şey gönlünüzce olsun.

bruksel belcika gelin hazirlikta bride and groom turkey damat trasi belcika dugun damat belcika damat ilk bakis dugun belgeseli dugun belgesel fotogalata bridge wedding turkiye de dugun turkiye dugun istanbul dugun istanbul dugun foto turkey weddingsferiye wedding belcika turk dugunu istanbul dis cekim bosphorus wedding istanbul boat belcika dugun ortakoy dugun Belgium Wedding Photos - brussels belcika da dugunbelcika da dugun belcika dugun fotografcisi belcika dugun fotografciligi ciceksiyah beyaz gelin yansima foto dugun gecesi belcika damat belcikali bruksel de dis cekim ortakoy esma sultan gece dugun cekimi istanbul gece cekim

[youtube id=”BFfAZJZSE0k”]

Belçika Düğün Fotoğrafları ve Videosu by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın