Dugun FotografcIlıgı Egıtımı

ufuk sarisen egitim

Sevgili Meslektaşım,

Sürekli aynı şeyleri çekmekten sıkılmış durumda mısın? Fotoğrafların çok iyi ama hala neden keşfedilemediğini mi düşünüyorsun? “Düğün fotoğrafçılığına yeni başladım, ne yapacağımı şaşırmış durumdayım” mı diyorsun? İşler yolunda gidiyor, herkes çok beğeniyor ama sanki bir şeylerin yolunda gitmediğini mi hissediyorsun?

Bu soruları arttırmak elbette mümkün, benim de dönem dönem yaşadığım hissiyatlar bunlar. İnanın bu ve benzeri sorunlar hiç bitmeyecek. Dünyanın en çok ödül almış, yıllarca “yılın fotoğrafçısı” seçilmiş düğün fotoğrafçılarının bile benzer sorunları var. Bir sonraki hedefi belirlemek ve ona ulaşmak için de bir şeyler öğrenmemiz gerekiyor, sizlerin de benim de. Bu sebeple bildiğim ve öğrendiğim her şeyi yıllardır paylaşıyorum. Siz de katılmak isterseniz aşağıda özetlediğim, size uyan bir seçeneği konuşabiliriz. Bana sayfanın altındaki iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Dugun fotografciligi egitimi duyuruları için Facebook grubuma da katılabilirsiniz.

Online Eğitim

İki saat boyunca portfolyo, web sitesi ve sosyal medya durum değerlendirme.
Bu program zamandan tasarruf etmek isteyenler ve ev konforunda bire bir öğrenmeyi sevenler için ideal. Pratik bir şekilde durum değerlendirmesi yapacağız.

Online Kişisel Kritik

İki saat boyunca, portfolyonuzu veya tam bir düğününüzü kritik edip, eksik yönlerinizi ortaya çıkaracağız ve iyileştirme yöntemlerini konuşacağız. Gene ev ortamı ve pratiklik esas.

Bire Bir Workshop

Bir tam gün boyunca, katılımcının ihtiyaçları da dikkate alınarak uygulamalı çekim teknikleri ve ipuçları, yapay- doğal ışık kullanımı, kompozisyon ve anı yakalama ekseninde bir workshop. Portfolyo, web sitesi ve sosyal medya durum değerlendirmesi ve düğün fotoğrafçılığı koçluğu da içerikte olacak. Eğitim yeri İzmir.

Master Class Workshop

Minimum 5, maksimum 10 kişilik katılımcı ile iki günlük teorik ve pratik düğün fotoğrafçılığı eğitimi. Bire bir tüm katılımcıların durumları ele alınacak, eksik yönler tespit edilecek ve daha iyi nasıl olunabilir üzerine yönlendirmeler yapılacak. Her katılımcının analizi yapılırken diğer katılımcılara da fayda sağlanacak. Bu workshop düğün fotoğrafçıları için, dolayısıyla katılımcının temel fotoğraf bilgisi sahibi olması gerekli. Tarih ve şehri katılımcılar ile birlikte belirliyoruz. Ön kayıt yaptırmak veya bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Dugun Fotografciligi Egitimi Talebinizi Aşağıdaki Formu Doldurarak İletebilirsiniz!

“Dugun FotografcIlıgı Egıtımı” üzerine 2 yorum

 1. Ufuk,
  Öncelikle uzun zamandır beğenerek takip ettiğim başarılı bir fotoğrafçı olarak senden eğitim alabildiğim için kendimi çok şanslı sayıyorum.
  Bizlerle faydalı olabilecek deneyimlerini açık yüreklilikle paylaştın. Paylaşmak bilgiyi arttırıyor. Bakış açımı büyük ölçüde değiştirdin. Kafamı açtın. =)
  İyisiyle kötüsüyle eleştirdiğin, ilerlememe fayda sağladığın için çok teşekkür ederim.

  Yanıtla
 2. Eksiklerimin farkına varmam ve iyi olduğum taraflarımı güçlendirmem konusunda oldukça faydalıydı. Ufuk gerçekten mesleğinde ve insan ilişkilerinde çok başarılı ve her anlamda örnek alınabilecek bir fotoğrafçı. Farklı arayışlar içinde olan tüm meslektaşlarıma tavsiye ediyorum.

  Yanıtla

Yorum yapın