Oğlumuz Can; Bir Aile Belgeseli

Can İle İlk Aylarımız

Benim için sanırım yazması en zor yazı bu. Kaç kere yazdım, kaç kere sildim tekrar başladım, hatırlamıyorum. Gerçekten insanın kendi çocuğuna sevgisini kelimelere dökmesi mümkün değil. Ne yazılır ki? “Ayyy çok tatlı, çok akıllı, çok sevimli, benim her şeyim, onu için her şeyi yaparım, hayatim çok daha güzel, mucizem vb.”. Bunlar kesmiyor elbette. Annesi de ona “ballı böreğim, tatlı çöreğim” diyor “Can” demek de kesmiyor pek.

Can 1 Eylül 2016’dan beri aramızda. Sağ olsun şimdilik bizi fazla yormadı, üzmedi. Aksine kendisine baktığımızda yüzümüzü hep güldürdü. Sanırım bizim de onunla ilgili tek isteğimiz olacak: Yüzünün hep gülmesi.

Aile Belgeseli Fotoğrafları

Bugüne kadar Can’ın fotoğraflarını paylaşmamıştık. Bunun sebebi ne derseniz ben de bilmiyorum. Zamanı değildi sanırım, biraz da fotoğraf biriksin istemiş de olabilirim ki hikâye şekillensin. Doğum günü bizim ve Can’ın fotoğraflarını sevgili arkadaşım Hasret çekti, çok az da ben. Doğumhaneyi ise hastane fotoğrafçısı çekti ama kim olduğunu o kargaşa da kaçırdım, güzel iş çıkarmışlar gerçekten. Eve döndükten sonra ise Başak ve ben aklımıza geldikçe deklanşöre basmaya devam ettik.

Teknik Not

Elimizin altında sürekli Fujifilm X-pro2 ve 23 mm vardı. Doğum günü ise Canon5d MarkIII kullandık. Doğum fotoğrafçısı ise Nikon D7000 kullanmış.

Sevgilerimizle,

Can’ın Annesi ve Babası

Izmir Egepol Hastanesi
bebek ile ilk bulusma
can i olcuyorlar
Dogum sonrasi
can in ilk gunu
can sarisen
Can ile ilk gün
aile belgeseli
cesme de aile cekimi
can bebe
Cesme de bebek fotografi
biberon ve baba
can sarisen cesme
can sarisen bebek foto
anne ve bebe
Izmir aile cekimi
can evinde ailesi ile
baba ve oglu
babasi ile oynayan bebek
canim oglum seni cok seviyorum
canım oglumu yikiyoruz.
kokun cok guzel be canim
bebek ayagi
canim oglum benim. Aile Belgeseli
Aile Belgeseli
guzelbahce deki evimizdesin oglum. Aile Belgeseli
canim seni yikamak cok zevkli. Aile Belgeseli
gozlerini yerim senin canim oglum. Aile Belgeseli
artik ufak aksiyonlarimiz var. Aile Belgeseli
bu ana kucagini genelde cok sevdin
Aile Belgeseli

Aile Belgeseli by Ufuk Sarisen + Basak Sarisen + Hasret Kanmaz + ve adını bilmediğimiz hastane fotoğrafçısı

RELATED POSTS

“Oğlumuz Can; Bir Aile Belgeseli” üzerine 8 yorum

  1. Ufuk; fotolara bak bak doyamadım valla… harika bir albüm olmuş… mutluluğunuz daim olsun !!! Çok selamlar, Başağı öpüyor, Can’ı kokluyorum. Memo da yapar inşallah bize de bi albüm :))) Görüşmek dileğiyle..

    Cevapla
  2. Ufuk abiciğim fotoğraflar mükemmel. Can bebekde çok tatlı maşallah, allah analı babalı mutlu huzurlu büyüsün inşallah. Can bebeği öpüyoruz, tüm ailenin selamlarıyla…

    Cevapla
  3. Allah analı babalı büyütsün, hayatı bahtı hep açık olsun. Fotoğraflar çok samimi. Siyah beyaz tonlamalı olanların retro halleri de ayrıca güzel olmuş. Harika, tek kelimeyle.

    Cevapla

Yorum yapın