Kalkan Düğün Videosu

Snezhana ve Ilya Rusya’dan gelip Türkiye’de destinasyon düğünü yapan bir çiftim. Düğün mekanı olarak Türkiye’nin gizli cennetlerinden biri olan Kalkan’ı seçtiler. Kalkan, Türkiye’nin Akdeniz kıyısında Fethiye ve Kaş arasında bir liman köyü ve önemli bir turizm merkezi. Yamaca kurulu muhteşem Ege manzaralı, beyaz badanalı evleri ve rengarenk begonvilleri görülmeye değer. Yılda ortalama 300 gün güneşin görüldüğü bir yer burası. “Kalkan Düğün Videosu” yazısının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Not: Fotoğraflar videodan capture edilmiştir.

Sevgili Snezhana ve Ilya da yamaca kurulu villardan birini kiralamışlardı. Hem arkadaşları ile tatil yapacaklar hem de burada evleneceklerdi. Yüzme havuzlu muhteşem manzaralı yamaç evlerinden biriydi burası. Önce sabah gelin ve damadın ayrı odalarda hazırlıkları ile başladık güne. Bir taraftan şampanyalar patlıyor, danslar ediliyor ve herkes çok eğleniyordu. Bu arada kendisinden gelen istek üzerine hazırlık sırasında gelinlik henüz giyilmeden Snezhana’ya odaklı bir çekim yaptık. Odanın muhteşem deniz manzarası ve havuzu gören balkonunda dış çekim yaptık. Bu arada çiftin bebekleri de bizleydi ve o da keyifle izliyordu olup biteni.

İlk Buluşma ve Dış Çekim

İki arkadaşı gelini giydirdikten sonra sıra ilk görüşmeye gelmişti. Ancak bu o kadar kolay değildi. İlya’nın arkadaşlarının düzenlediği bir çok oyunda başarılı olması, bulmacaları çözmesi gerekiyordu. Bu keyifli anları anlatması zor, en iyisi videodan izlemek. Ardından taş evin merdivenlerinde çiftimiz bir araya geldi. Sonrasında da Patara Antik Kentinde çiftin ve davetli grubunun çekimlerini yaptık. İkinci dış çekim noktası sahildeki kayalıklardı.

Nikah gün batımındaydı. Havuzun kenarındaki yeşil alana kurulu tag önündeki alana çift giriş yaptı. 9 kişilik davetli grubu da yerlerini aldılar. Ardından çiftin yeminleri ve yüzük törenlerini gerçekleştirdik. Fonumuzda muhteşem Ege denizi, harika insanlar ve romantik anlar ile dolu bir törendi. Buradaki drone görüntüleri de bence çok etkiliydi.

Ardından akşam yemeği ve davetlilerin konuşmalarına geçildi. Yemek sonrası çift muhteşem bir ilk dans yaptı. Sonrasında da eğlence hızlı bir şekilde başladı. Çünkü sahneye birden bir dansöz giriş yaptı. Tüm davetliler artık sahnedeydi. Herkes hünerlerini sergiledi dansözün karşısında. Pasta kesimi de çok eğlenceliydi. Çift birbirinin yüzüne birer paça pasta yapıştırdı bu anlarda. Çiçek atma sonrası sıra tüm grubun ve çiftin el ele tutuşup havuza atlamasındaydı. Gerçekten eğlenceliydi bu anlar. Havuzda parti devam etti.

Snezhana ve Ilya ile birlikte Story Films olarak çok keyifli bir gün geçirdik. Kalkan’ın muhteşem atmosferi elbette buna çok katkı verdi.. Kendilerine sonsuz mutluluklar diliyorum. 

Kalkan Düğün Videosu by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın