Urla Dugun Cekimi

Merhaba! Maral ve Marcel’in düğün gününün güzel hikayeyi sizlerle paylaşmak isterim. İranlı dünya tatlısı Maral, Hollandalı Marcel ile Türkiye’de evlenmeye karar vermişler. Maral’ın ailesi Şiraz’da yaşıyorlar, Maral ve erkek kardeşi ise birlikte Hollanda’dalar. Düğün için Türkiye’yi tercih etmişler çünkü Maral’ın ailesi gibi, tüm İranlılar vizeye ihtiyaç duymadan rahatlıkla Türkiye’ye gelebiliyorlar. “Urla Dugun Cekimi” yazısının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz…

Fotoğraf çekimi için benimle iletişime geçtiklerinde düğün için İstanbul yerine İzmir’i önerdim kendilerine özellikle. Çünkü yazlık bir villada düğün ve tatil yapmak istiyorlardı. Dolayısıyla İzmir buna çok uygundu. Büyük gün, Maral’ın ebeveynleri, erkek kardeşi, Marcel’in erkek kardeşi ve iki küçük oğluyla birlikte bir aile arasında olacaktı neticede.

Urla’da Bir Villa

İlk olarak, Urla’da AirBNB‘den kiraladıkları harika bir kır evinde hazırlıkları görüntüleyerek fotoğraf çekimine başladık. Ardından çok keyifli çekimler için tarihi Efes Antik Tiyatrosu’na gittik. Daha sonra Urla’da deniz kenarında kısa bir dış çekim yaptık.

Devamında nikah töreni kiralanan evin bahçesinde gerçekleştirildi. Maral ve Marcel birbirlerine evlilik yeminlerini ettiler ve ardından işin eğlenceli kısmı geldi. Başlıca bahsetmek gerekirse; pasta töreni, lezzetli bir akşam yemeğinin tadını çıkarmak ve gece boyunca dans etmek gibi.

Kutlama bununla bitmedi! Ertesi gün açık hava çekimi için Alaçatı’ya gittik. Üstelik büyüleyici sokakları keşfettik ve deniz kenarında bolca pozlu fotoğraflar çektik. Maral ve Marcel çok mutlu ve birbirlerine aşık görünüyorlardı.

Özetle Maral ve Marcel’in düğününün aşkla, kahkahalarla ve romantizm ile dolu anlarına tanık olmak benim için ayrıcalıktı. Kendilerine sonsuz mutluluklar diliyorum.

Urla Dugun Cekimi by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın