The Green Park Hotel Pendik Düğün Çekimi – Hande ve Kamer

Müthiş İnsanların Düğünü

The Green Park Hotel Pendik Düğün Çekimi : Hande ve Kamer ile yıllar önce bir Kuşadası düğününde tanışmıştık. Düğün günü atmosferinin samimiyeti sanırım arkadaşlığımıza da yansıdı. İstanbul’a döndüğümüzde de ilk fırsatta görüştük ve hiç kopmadık. Yaz başında da Kamer güzel haberi verdi, sonunda evleniyorlardı ve beni de düğünlerine davet ediyorlardı, profesyonel kimliğim ile:)

Yazının devamını sayfanın sonunda bulabilirsiniz…

gelin hazirlikThe Green Park Hotel Pendik dugun istanbul dis cekim anadolu The Green Park Hotel Pendik Düğün ÇekimiThe Green Park Hotel Pendik Düğün Çekimi The Green Park Hotel Pendik Düğün gece istanbul wedding The Green Park Hotel Istanbul Wedding night cicek atma bride cry The Green Park Hotel Istanbul Wedding istanbul

The Green Park Hotel Pendik düğün çekimine ev sahipliği yapacaktı. Güne Marmara Denizi manzaralı odalarında hazırlık fotoğrafları çekimi ile başladık. Ardından otelin içinde ve devasa bahçesinde dış çekimlerimizi yaptık. Balo salonunda nikah ve düğün eğlencesi ile coştuk, eğlendik.

Bu düğünün bir diğer önemi de benim için; Porto düğün fotoğrafçılığı konferansı sonrası çekim tekniğimde yapmayı düşündüğüm değişikliği ilk uyguladığım düğün olması. Bundan sonraki blog postlarımda bu değişimin izlerine rastlayacaksınız. Teknik anlamda bir diğer yenilik ise kullandığım fotoğraf makinesi. Bu çekim sonrası birkaç düğün dışında Fujifilm X-Pro2 modelini ve harika lenslerini kullanmaya başladım, Canon 5d mark III ile birlikte.

Sevgili Hande ve Kamer’e sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum.

The Green Park Hotel Pendik Düğün Çekimi by Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın