Swissotel İstanbul Düğün Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçılarının Düğünü: Şule ve Kerem

Swissotel İstanbul Düğün Fotoğrafları : Şule ve Kerem düğün fotoğrafçısı bir çift. Kendileri ile düğün çekimi görüşmemiz öncesi tanışmıyorduk. Düğün fotoğrafları için atölyeye geldiklerinde kendi düğünlerinden çok düğün fotoğrafçılığı konuştuk sanırım. Türkiye’de beni seçmeleri de oldukça onur verici.

Düğünün olduğu Swissotel İstanbul düğün fotoğrafları çekmek için gerçekten ideal bir mekân. Hazırlığın olduğu süit odanın genişliği ve manzarası insanı çekim için motive eden cinsten. Gene harika insanlar ile keyifli bir düğün çekimi gerçekleştirdik. Kendileri ile mesleki anlamda aynı dili konuştuğumuz için, sağ olsunlar tüm çekim boyunca hiç müdahale etmediler ve ben de doğru bildiğim şekilde kendi tarzımı ortaya koyma fırsatı buldum.

Sevgili Şule ve Kerem sonsuz mutluluklar, teşekkürler!

istanbul wedding gelin odasi make up Swissotel İstanbul Wedding Photography damat trasi istanbul gelini Swissotel İstanbul Wedding Photographydis cekim swiss Swissotel İstanbul Wedding Photography Swissotel İstanbul Dugun Fotocu Dugun Gecesi ilk dans gece dugun Swissotel İstanbul Event Photo ufukSwissotel İstanbul Event Photo

Swissotel İstanbul Düğün Fotoğrafları by Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

“Swissotel İstanbul Düğün Fotoğrafları” üzerine 3 yorum

  1. Ufuk bey garanti metodlarla yetinmeyen ve her zaman yeniyi arayan biri. Tecrubesi sayesinde hicbir onemli ani kacirmiyor ve gunun icinde kamufle oluyor. Is anlaminda ise kilik kiyafetten tutun, insanlarla iletisimi ve dakiklige verdigi onem ile gercek bir profesyonel.

    Kendisi ile ilgili yasadigimiz tek pismanlik onunla daha once anlasmayip zorlu dugun surecinde degerli zamani kaybedisimizdir 🙂

    Cevapla

Yorum yapın