Swissotel İstanbul Düğün Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçılarının Düğünü: Şule ve Kerem

Swissotel İstanbul Düğün Fotoğrafları : Şule ve Kerem düğün fotoğrafçısı bir çift. Kendileri ile düğün çekimi görüşmemiz öncesi tanışmıyorduk. Düğün fotoğrafları için atölyeye geldiklerinde kendi düğünlerinden çok düğün fotoğrafçılığı konuştuk sanırım. Türkiye’de beni seçmeleri de oldukça onur verici.

Düğünün olduğu Swissotel İstanbul düğün fotoğrafları çekmek için gerçekten ideal bir mekân. Hazırlığın olduğu süit odanın genişliği ve manzarası insanı çekim için motive eden cinsten. Gene harika insanlar ile keyifli bir düğün çekimi gerçekleştirdik. Kendileri ile mesleki anlamda aynı dili konuştuğumuz için, sağ olsunlar tüm çekim boyunca hiç müdahale etmediler ve ben de doğru bildiğim şekilde kendi tarzımı ortaya koyma fırsatı buldum.

Sevgili Şule ve Kerem sonsuz mutluluklar, teşekkürler!

istanbul wedding
gelin odasi
make up
Swissotel İstanbul Wedding Photography
damat trasi
istanbul gelini
Swissotel İstanbul Wedding Photography
dis cekim swiss
Swissotel İstanbul Wedding Photography
Swissotel İstanbul Dugun Fotocu
Dugun Gecesi
ilk dans
gece dugun
Swissotel İstanbul Event Photo ufuk
Swissotel İstanbul Event Photo

Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

“Swissotel İstanbul Düğün Fotoğrafları” üzerine 3 yorum

  1. Ufuk bey garanti metodlarla yetinmeyen ve her zaman yeniyi arayan biri. Tecrubesi sayesinde hicbir onemli ani kacirmiyor ve gunun icinde kamufle oluyor. Is anlaminda ise kilik kiyafetten tutun, insanlarla iletisimi ve dakiklige verdigi onem ile gercek bir profesyonel.

    Kendisi ile ilgili yasadigimiz tek pismanlik onunla daha once anlasmayip zorlu dugun surecinde degerli zamani kaybedisimizdir 🙂

    Yanıtla

Yorum yapın