Oludeniz Sea Horse Dugun Fotograf ve Video

İngiliz Çift Leanne Ricky

Leanne benimle düğün gününden yaklaşık 2,5 sene önce iletişime geçip rezervasyon yaptırmıştı. Bu benim için şu anlama geliyordu: “sağlam bir aşka tanıklık edecektim”.  Bu süre zarfında da Leanne ve Ricky ile iletişimde kalmıştık ve Ölüdeniz ‘de karşılaştığımızda sanki birbirimizi uzun süredir tanıyor gibiydik. Bu arada harika bir bebekleri olmuştu çiftimizin.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Wedding at Oludeniz gelinlik oludeniz ingiliz dugunu damat diş fırca Wedding at Oludeniz Sea Horse Beach Club English bride at Fethiye liberty hotel oludeniz damatsagdiclar oludenizgelin geliyor fethiye Sea Horse Beach Club Wedding Ceremony Sea Horse Beach Club Wedding Ceremony fethiye oludeniz dugun Sea Horse Beach Club Wedding Ceremony oludeniz wedding Sea Horse Beach Club Wedding Ceremony Sea Horse Beach Club Wedding beach wedding turkey oludeniz photos Sea Horse Beach Club Wedding Ceremony oludeniz fire show alev dansı Sea Horse Beach Club konusmalar oludeniz dugun Sea Horse Beach Club Wedding Dinner pasta dugun Sea Horse Beach Club Wedding Reception Sea Horse Beach Club Wedding Reception Sea Horse Beach Club Wedding Reception Sea Horse Beach Club Wedding after Party Sea Horse Beach Club Wedding After Party Sea Horse Beach Club Wedding After Party crazy wedding turkey Sea Horse Beach Club Wedding After Party

Düğün Günü:

İngiltere’den gelen tüm misafirler Ölüdeniz Liberty Hotel‘de konaklıyorlardı. Videocu arkadaşım ile birlikte önce Leanne ‘in hazırlık odasına geçtik. Leanne ‘in kendisine yaptığı müthiş makyaja tanık olduk. Bunu becerebilen gelinlere gerçekten hayranım. Hem içlerine sinen makyajı yapıyorlar hem de fotoğraf açısından harika fırsatlar sunuyor bu anlar. Ricky ‘nin odasında da yakın iki arkadaşı ile hazırlığın disiplinini bozmadan oldukça eğlenceli anlar yaşadık.

Akşamüstü Ölüdeniz’e indiğimizde Sea Horse Beach Club düğün için hazırlanmıştı. Gün batımında sahilde kıyılan nikahın görseli muhteşemdi. Burası hiç şüphesiz dünyanın en özel ve güzel manzarasına sahip yerlerinden. O açıdan nikah bitince davetliler düğün yemeği öncesi sahilde biraz vakit geçirmeyi tercih ettiler. Hava biraz daha kararınca da “ateş dansçıları” gösterisi ile geceye başladık. Ardından konuşmalar ve danslar ile harika bir plaj düğününe tanıklık etmiş olduk.

Sevgili Leanne ve Ricky, her şey gönlünüzce olsun. Ailenizle birlikte sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam dilerim.

[youtube id=”1nmPj-mjhOM”]

Oludeniz Sea Horse Dugun Fotograf ve Video by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın