Ölüdeniz Sahil Düğünü Martha Stewart Weddings Dergisinde

Carrie ve Terry’nin Ölüdeniz Sahil Düğünü Martha Stewart Weddings’de

Ölüdeniz Düğün Fotoğrafı

Carrie ve Terry ‘nin Ölüdeniz fotoğrafları Martha Stewart Wedding Dergisinde yayınlandı. Çiftle yaptığımız röportajı aşağıda okuyabilirsiniz. Diğer fotoğraflar için: https://www.ufuksarisen.com/dugunfotograflari/oludeniz-plaj-fotograf/ 

Sizin ve eşinizin tam adı: Carrie & Terry Reynolds

Sizin ve eşinizin mesleği: Carrie- Yönetici , Terry: inşaat firması sahibi

Eşinizle nasıl tanıştınız: Arkadaşlarımız tanıştırdı.

Ne zamandır birliktesiniz: Mayıs 2005’denberi

İlişkinizin başlamasından ne kadar zaman sonra evlenmeye karar verdiniz: ilişki başlayınca evliliği konuştuk ancak önceliğimizin evimi almak ve sonrasında çocuklarımızın olsun istedik. Şimdi bir oğlan bir kızımız var.

Evlenme teklifini ne zaman, nasıl yaptı: Terry 2011 yılında Meksika’da bir tatilde teklif etti. Bir İtalyan restoranında alilerimizle yemek yiyorduk. Tatlımı yediğim sırada ağzımda sert bir cisim hissettim. Bu bir yüzükte aynı anda Terry diz çokmuş bana teklif ediyordu. Evet dediğimde tüm restoran misafirleri alkışlıyordu.

Düğünü yapacağınız yere nasıl karar verdiniz: Ölüdeniz Seahorse Beach idi. Destinasyon düğünü olsun, çağırdıklarımız İngiltere’den kolay ulaşabilsinler ve gelmişken de tatil yapabilsinler istedik.

Düğün konsepti için ne diyebilirsiniz: rahat bir atmosfer ve çok eğlenceli bir parti öncelikti. Açık renkleri tercih ettik ki plaj ve tatil hissiyatını verebilsin. İsim kartları ve anı defteri kişisel tüm parçalarda kalp figürü kullandık.

Düğün tarihinden ne kadar zaman önce hazırlıklara başladınız:13 ay önce davetiyeleri gönderdik. Ardından nedimlerin kıyafet ve rengini seçmekle uğraştık. Carrie 8-9 ay önceden dekorasyon için materyaller almaya başladı. aynı zamanda gelinlik provaları da bu donemde başladı.

Eşinizin düğün hazırlıklarındaki katkısı ne boyuttaydı: Terry tüm organizasyonu bana yıktığı için çok mutluydu. ama o da diğer iler için güçlü bir takım oluşturdu. Babası, kayınpederi, ve en iyi arkadaşı.

Davetli sayısı kaçtı: 55

Gelinliğinize nasıl karar verdiniz: Daha önce aklınızda bir tasarım var mıydı: Bir arkadaşım bir mağaza tavsiye etti ve web sitesinden bazı modeller seçtik. O modelleri denemek için randevu aldım. Gittiğimde soyunma kabıinine başka bir gelinlik getirdiler, hiç tarzım değildi ama gene de denedim ve mükemmeldi.

Düğün pastanızın detaylarını anlatabilir misiniz: Nasıl bir pasta olacağına nasıl karar verdiniz: 3katlı bir pasta tercih ettik ve her katında ayrı lezzetler olmasını istedik ki seçenekler artsın. çikolata, limon ve vanilya katları vardı pastada.

İlk dans şarkınız ve giriş şarkınız hangileriydi: Simply Red “You make me feel brand new ve giriş şarkısı da: Ellie Goulding “How Long Will I Love you”.

[youtube id=”2UOhQkl14M8″]

Düğün Mekan: Seahorse Beach, Ölüdeniz. Turkey.

Düğün Pasta: Grannys Orange – Based in Turkey.

Düğün Davetiye: Wedding Passports

Düğün Müzik: kendi playlistimizi çaldık

Fotoğraflar: ufuk sarışen

Klib: ufuk sarışen

Gelinlik: Ronald Joyce – purchased at Amore in Ongar.

Saç: Tip to Toes, Hisarönü, Turkey.

Makyaj: Nikki Driscoll – Make-Up Artist

Damatlık: Ted Baker

Aksesuarlar: Necklaces and Earrings – Betty Jackson

Kolye: Swarovski

Yüzükler: Platinum rings – designed by us, made in Aksoy Jewellers, Dalyan

Bilezik: Swarovski

Destination Wedding TurkeyPlaj DüğünüOludeniz Plaj DüğünüDüğün FotoğrafıPlaj Düğün Fotoğrafı - geceDüğün Fotoğrafı - törenDüğün Fotoğrafı Seahorse

RELATED POSTS

Yorum yapın