Ölüdeniz Plaj Düğünü – Carrie & Terry

Carry ve Terry ile birlikte Ölüdeniz Plaj Düğünü

Carry ve Terry İngiltere, Londra’dan bir çift. Birbirinden güzel 2 çocuğu var çiftimizin, bir kız bir oğlan. Londra’nın sisli ve yağmurlu havasından kaçıp uzaklarda bir plaj kenarında evlenmeye karar vermişler ve internetten Ölüdeniz’i keşfetmişler. Eşe dosta sorduklarında da düğün mekanı olarak Ölüdeniz lagünün en uygun yer olacağına karar vermişler. Gerçekten de Ölüdeniz plaj fotoğrafları ve videosu için Türkiye’nin en keyifli yerlerinden biri.

[youtube id=”2UOhQkl14M8″]

Düğün günü fotoğraf ve video çekimimiz Ölüdeniz içindeki sahibi İngiliz bir hanımefendi olan Kuaför ile başladı, ardından otelimize geçtik hazırlıkların devamı için. Odada nedimeler ve anne baba ile duygusal anlar yaşadık. Ardından bahçede ufak bir aile çekimi gerçekleştirdik. Törenin yapılacağı Sea Horse Beach Club’a vardığımızda gün batıyordu. Ve nefis lagün manzarası önünde gün batımında düğün töreni gerçekleşti. Bizim en keyif aldığımız zaman Terry’nin göz yaşları içinde sürekli kesmek zorunda kaldığı düğün konuşmasıydı. Bu konuşmanın tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

[youtube id=”0u8I0KnztgQ”]

Ardından harika yemekler yedik, ve çok güzel bir düğün eğlencesine tanık olduk. Kocaman yürekli bu güzel insanlar ile gece sonunda zor ayrıldık birbirimizden. Tüm aile ile birlikte mutluluklar diliyorum sevgili Carrie ve Terry, tekrar görüşmek umuduyla.

Ölüdenizde Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Alyanslar Gelin Makyajı Nedimeler Gelin Odasında Düğüne hazırlık - Damat Askıdaki Gelinlik Düğün Fotoğrafı Gelin & Annesi - Gelin odasında hazırlık Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı

Fotoğrafçı Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın