Milan Dugun Fotograflari

Silvia ve Gökhan

Milano’dan Silvia ve İzmir’den Gökhan’ın yolları okul yıllarında Portekiz’de keşişmiş. Arkadaşlıkları aşka dönüşmüş ve evlilik kararı sonrası İzmir’e taşınmışlar. İkisi de Ege Üniversitesi’nde öğretim üyesi.

Yazının devamını fotoğrafların ve videonun altında bulabilirsiniz….

Milan Pre Wedding Shooting Milan Pre Wedding Shooting Milan Pre Wedding Shooting Milan Pre Wedding Shooting Milan Pre Wedding Shooting Milan Engagement Shooting Lake Garda Sirmione Engagement Shooting Lake Garda Sirmione Engagement Shooting Milan getting ready - groom Milan getting ready - groom Milan getting ready - bride Milan getting ready - bride Milan getting ready - bride's family Milan getting ready - bride's family Milan getting ready - bride's family Milan getting ready - bride's family Milan getting ready - bridal dress Milan getting ready - bridal dress Milan Wedding - bride preperation Milan Wedding - bride preperation Milan Wedding, bride preparation - father Milan Wedding, bride preparation - father Milan Church Wedding, bride and father Milan Church Wedding, bride and father Milan Church Wedding, bride and father Milan Church Wedding, bride and father Italy Milan Church Wedding, bride and father Italy Milan Church Wedding Ceremony Italy Milan Church Wedding Ceremony Italy Milan Church Wedding Ceremony Italy Milan Church Wedding rice throwing Italy Milan Church Wedding rice throwing Milan Villa Valenca Wedding Photos Milan Villa Valenca Shooting Milan Villa Valenca Shooting Milan Villa Valenca Couple Shooting Milan Villa Valenca Couple Shooting Foto di matrimoni a Milano Villa Valenca Foto di matrimoni a Milano Villa Valenca Milan Turk Düğün Fotograflari Milan Villa Valenca Wedding Photos Milan Villa Valenca Wedding Photos Milan Turk Düğün Fotograflari Milan Destination Wedding Photos Milan Destination Wedding Photos Milan Düğün Fotoğrafları Milan Düğün Fotoğrafları Milan Villa Valenca Wedding Photos Milan Düğün Fotoğrafları Milan Dugun Fotograflariı Milan Dugun Fotograflariı Milan Dugun Fotograflariı Milan Villa Valenca Milan Villa Valenca Milan Villa Valenca Bride Milan Villa Valenca Wedding Reception Milan Villa Valenca Wedding Reception Milan Villa Valenca Wedding Reception Milan Villa Valenca Wedding Party Milan Villa Valenca Wedding Party Milan Villa Valenca Wedding Night Party Milan Villa Valenca Wedding Photos

[youtube id=”cs9IzpcBlBM”]

Silvia ve Gökhan hem İtalya hem de Türkiye de düğün yaptılar. Biz de bu iki düğünü de fotoğrafladık ve videoya çektik. Bu postta Milano’daki düğünden bahsedeceğim. Bu düğünde bana iki değerli İtalyan meslektaşım bana yardıma geldiler. Onların desteği müthişti. Como Gölü bölgesinden Monica Bari ve Verona’dan Davide Garonzi. Çok teşekkürler sizlere.

Milan ve Sirmione’de Dış Çekim

Düğünden bir gün önce Milano şehir merkezinde bir dış çekim yaptık, Monica ile birlikte. Özellikle meydandaki güvercinler çekime oldukça destek oldular:) Ardından uzun bir yolculuk sonrası 130 km uzaklıktaki Sirmione kasabasına geçtik. Burası İtalya’nın en büyük gölü olan Garda’nın kıyısında, meşhur Scaligera kalesi ile de bilinen, kaplıcaları ile ünlü tarihi bir kasaba. Oldukça turistlik ve kalabalık ama bir o kadar da büyüleyici bir yer. Burada Davide bize rehberlik etti ve bizi oldukça güzel yerlere götürdü. Finali sürpriz bir kayalık sahilde yaptık.

Düğün Günü

Ertesi sabah Silvia’nın ailesinin evindeki hazırlık çekimi ile başladık güne, oradan Gökhan ve ailesinin kaldığı eve geçtik gene hazırlık çekimi için. Nikah öğle saatlerinde Milano’ya bağlı Naviglio bölgesindeki Parrocchia Santa Maria Assunta Cernusco kilisesindeydi. Bu kilise düğününde beni en çok etkileyen an, tören sırasında rahibin Türk ailesine ve davetlilere yaptığı jest oldu. Rahip Kuran ile ilgili araştırma yapmıştı okul yıllarında ve Katolik nikahtan sonra Müslümanlara Fatiha suresini okuyup “amin” dedirtti. Bu oldukça sıra dışı ve hoş bir durumdu.

Muhteşem Villa Valenca

Nikah sonrası tüm davetliler ile birlikte Brescia bölgesindeki Villa Valenca’ya doğru yola çıktık. Villa, Franciacorta bölgesinin tam merkezinde İtalyan bahçeleri içinde oldukça geniş bir alana kurulmuş. Müthiş bir atmosfer söz konusu hem bina hem de çevresinde. Silvia ve Gökhan ana girişteki ağaçlı yoldan arabaları ile gelip, bahçedeki davetlileri selamladılar. Burada hoş geldin kokteyli ve atıştırmalıklar ile başladık davet kısmına. Ardından yemeğe geçildi. Konuşmalar, kadeh kaldırmalar ile coşkulu bir başlangıç yaptık. Ardından Villa’nın her yerini kullanarak bir dış çekim yaptık. Sonrasında, ilk dans ve “sorbetto” bölümü başladı havuz kenarında. Sorbetto İtalya’ya özgü dondurma benzeri bir tatlı ve düğünlerde servis edilmesi gelenek haline gelmiş. Pasta kesimi sonrası, hava kararmaya yakın havuza mum bırakılma töreni yapıldı, dilekler tutuldu. Ardından Türk ve İtalyan müzikleri eşliğinde devam eden parti havuza atlayan davetliler ile son buldu:) Ayrılmadan önce çiftin konaklayacağı tarihi odada ufak bir çekim daha yaptık ve oradan bir sonraki çekim için İsviçre’ye doğru yola çıktık.

Sevgili Silvia ve Gökhan’ın macerası İzmir bölümü ile devam edecek, şimdilik bir virgül koyalım buraya.

https://www.ufuksarisen.com/dugun-fotograflari/euphoria-aegean-resort-izmir-dugun-fotografcisi/

Milan Dugun Fotograflari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın