Euphoria Aegean Resort Izmir Dugun Fotografcisi

Silvia Gökhan İzmir

Silvia ve Gökhan’ın Milano’daki düğününden tam 1 hafta sonra bu sefer rotamızı İzmir Seferihisar Sığacık yakınlarındaki Euphoria Aegean Resort & Spa Hotel’e doğru çevirdik. Davide Garonzi beni gene yalnız bırakmadı. Verona’dan atladı geldi İzmir’e ikinci fotoğrafçı olarak.

Yazının devamını fotoğrafların ve videonun altında bulabilirsiniz….

Izmir Düğün Fotograf - Euphoria Aegean Resort Euphoria Aegean Resort Izmir Dugun Fotografcisi Euphoria Aegean Resort Izmir Dugun Fotografcisi Euphoria Aegean Resort Izmir Dugun - Hazirlik Euphoria Aegean Resort Dugun - Hazirlik Euphoria Aegean Resort Dugun - Hazirlik Euphoria Aegean Resort Dugun - Gelin Odasi Euphoria Aegean Resort Sıgacik Dugun - Gelin Odasi Euphoria Aegean Resort Sıgacik Dugun - Dis Cekim Foto Euphoria Aegean Resort Dugun - Dis Cekim Euphoria Aegean Resort Sıgacik Dugun - Dis Cekim Euphoria Aegean Resort Sıgacik Dugun - Nikah Euphoria Aegean Resort Dugun - İzmir Nikah Euphoria Aegean Resort Wedding Photos Euphoria Aegean Resort Dugun - İzmir Nikah Euphoria Aegean Resort Wedding Photography Euphoria Aegean Resort Düğün Gecesi Euphoria Aegean Resort Dugun - İzmir Nikah Gecesi Izmir Düğün Fotoğraflari - Euphoria Aegean Resort Izmir Düğün Fotoğraflari - Euphoria Aegean Resort -Pasta Euphoria Aegean Resort Dugun - İzmir Wedding Reception Izmir Düğün Fotograf - Euphoria Aegean Resort Izmir Düğün Fotograf - Euphoria Aegean Resort

[youtube id=”ghmZzk8fjU4″]

Euphoria Aegean Resort Izmir Dugun Fotografcisi

Seferihisar’da Silvia ve ailesinin saç makyaj hazırlıklarının yapıldığı kuaförde kısa bir çekim sonrası akşamüstü çiftimiz ile tekrar buluştuk. Yüzlerin çoğu tanıdıktı İtalya’dan. Otel içindeki havuzlu resort odalardan birinde son hazırlıklar yapıldı ve önce bir dış çekim yaptık. Ardından da gün batımında otelin ahşap iskelesine geçtik nikah töreni için. Nikah sonrası çiftin davetlilere hediye olarak zeytin ağacı fidanı vermesi çok güzel bir hareketti. Bana verdikleri fidan da bahçemde büyümeye devam ediyor!

Ege denizi manzaralı çim alanda, harika bir atmosferde düğün yemeği ve eğlencesi ile devam etti düğün gecesi.

Sevgili Silvia ve Gökhan, bundan sonra umarım daha da sık görüşürüz. Her şey için sizlere teşekkür ediyorum. Çok güzel günler geçirdik sizlerle. Her şeyin sizler için hep harika olmasını diliyorum. Sevgilerimle.

Euphoria Aegean Resort Izmir Dugun Fotografcisi by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın