Lozan İsviçre Düğün Fotoğraflari

Winnie ve Fahad ile Alplerin Kıyısında

Lozan İsviçre Düğün Fotoğraflari ve Videosu : Winnie ve Fahad bana Lozan’daki düğünlerini çekip çekemeyeceğimi sorduklarında bu işi çok istediğimi maili görür görmez anladım. Lozan’a hiç gitmemiştim ve fotoğraf için çok keyifli bir yer olduğunu hissediyordum. Sanırım o enerjiyi de sonrasındaki Skype görüşmemizde kendilerine geçirdim ve anlaşmamız çok kısa sürdü. Çiftin de gözlerinden harika bir aşk hikayesini fotoğraflayacağım belli oluyordu.

“Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….”

lozan sehri isvicre turk dugunu isvicre gelin odasi gelin sac makyaj isvicre gelin hazirligi lozan isvicre damat damat trasi lozan isvicre isvicre hazirlik Château d'Ouchy Hotel Château d'Ouchy Hotel Turk Dugunu isvicre dugun cekimleri Switzerland Lausanne Wedding Photo isvicre klise dugun gelin geliyor lozan isvicre turk dugun foto kenyali gelin Switzerland Lausanne Wedding nikah toreni isvicre Switzerland Lausanne Kenyan Kilisede kız Kilise dugunu Kenyan couple dugun fotografcisi belgesel dugun an fotograflari Switzerland Lausanne Documentary Wedding Photographer Switzerland Lausanne Documentary Wedding Photographer Lausanne Lake Wedding Lausanne Lake Lausanne Lake Wedding Photos Lausanne Lake Wedding Lausanne Wedding Photographer Lausanne Lake Photographer Lausanne Lake Wedding Photographer Beau-Rivage Palace Hotel Beau-Rivage Palace Hotel Wedding Shooting isvicre dugun fotografcisi lozan Beau-Rivage Palace Hotel Wedding Bella C Beau-Rivage Palace Hotel Wedding Switzerland Lausanne Wedding Photography Lausanne Wedding Party Photography Switzerland Wedding Party Photos Lausanne Wedding Party Photos Lausanne Wedding Dance Photos Wedding Dance Photos Winterthur Wedding Winterthur Wedding Photos Winterthur Wedding Photos

[youtube id=”xHUy8xxAlfo”]

Düğün günü fotoğraf ve video çekimi için önce çiftin yaşadıkları Winterthur şehrindeki evlerine uğradık. Burada Kenya’dan ve Amerika’dan gelen akrabaları ile buluşuldu ve düğün için Lozan’a hareket ettik. Winnie ve Fahad ile Lozan’da hazırlığın yapıldığı Château d’Ouchy Hotel‘e geçtik. Lozan gölünün kenarındaki hazırlık odaları gerçekten fotoğrafçılar için yaratıcı fırsatlar sunan yerlerden. Harika ışıklar, dekor ve pencere manzaraları. Neredeyse bildiğim her şeyi burada uyguladım. Tüm gün aslında böyle geçti, fotoğraf çekmeye doyamıyordum. Bir taraftan ikinci fotoğrafçı arkadaşımın verdiği güvenle yeni teknikler deniyor, risk alıyordum. Sanırım sonucu da fena olmadı.

Hazırlık sonrası nikah töreni için otelin hemen yanındaki kiliseye geçtik. Çok duygusal ve bir o kadar da eğlenceli bir kilise nikahına şahit olduk. Özellikle Flora Makaya Luvualu’nun söylediği “gospel” ler herkesi büyüledi gerçekten. Nikahtan sonra kısa bir Lozan Gölü ve otel bahçesi dış çekimi sonrası düğün yemeği ve eğlencenin yapıldığı Beau-Rivage Palace oteline geçtik. Afrika dans figürleri ve hip hop dansları ile coşan, eğlenmeyi çok iyi bilen bir davetli grubu söz konusuydu ve bu da fotoğraflara / videoya olumlu katkı yaptı elbette.

Winnie ve Fahad’ın özellikle bizlerin önüne bir çekim listesi koymak yerine tamamen serbest bırakması gerçekten yaratıcılığımızı kamçıladı. Çok çalıştık, yeni teknikler denedik, düğün gününün her anının tadını çıkardık. Etrafınızda, davetliler dahil, yaptığınız işe bu kadar değer veren insanlar olunca da onları memnun etmek için açıkçası ekstra gayret gösteriyor insan. Gün sonunda yaklaşık 250 GB fotoğraf, 250 GB de video datası ile konakladığımız eve döndük.

Sevgili Winnie ile Fahad, harika bir çift oldunuz. Siz her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz, mutlu ve sağlık bir ömür diliyoruz.

Lozan İsviçre Düğün Fotoğraflari ve Videosu by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın