Girne Lord’s Palace Hotel Düğün Fotoğraf ve Video Çekimi

Servet ve Volkan Düğün Günü

Servet ile geçen yaz kız kardeşinin düğününde tanışmıştık. Göksel, Kubilay ve aileleri ile birlikte gerçekten harika günler geçirmiştik. O düğüne de buradan ulaşabilirsiniz: Göksel ve Kubilay Düğün. Bu sefer de Servet ve Volkan’ın düğünü için bir araya geldik. Gene tanıdık yüzler görmek çok keyifliydi.

Sabah, Lefkoşa‘da LC Waikiki Kafe’deki kahvaltı ile güne başladık. Buradan gece sonuna kadar günümüzü geçireceğimiz Lord’s Palace Hotel‘e geçtik. Arzu Çevre ve Mehmet Kasapoğlu’nun sihirli dokunuşları ile hazırlık odasındaki tüm hanımefendileri daha da güzelleştiler. Volkan’ın odası da kızların odası kadar eğlenceli idi.

İlk buluşma sonrası Lord’s Palace Hotelin terasındaki harika manzaralı havuzunda kısa bir dış çekim yaptık. Ardından balo salonunda düğün gecesi ile günümüz noktalandı.

Ertesi gün is çok keyifli bir dış çekim turu yaptık. Girne‘de birçok yere gittik ama benim için eski Girne limanında çekim yapmak ekstra keyifli idi. Genelde insanlar çok fazla vakit geçirdikleri yerlerde fotoğraf çektirmek istemezler daha sıra dışı yerler görmek isterler. Bu sebeple bugüne kadar burayı kimse tercih etmemişti sanırım. Ama burası harika ışığı ve çeşitliliği ile beni oldukça heyecanlandıran bir yer oldu. Servet ve Volkan’da süper iş çıkardılar gerçekten.

Sevgili Servet ve Volkan’a ömür boyu mutluluklar diliyor, bebeklerini sağlıkla büyütmelerini diliyorum:)

Girne Lord's Palace Hotel Düğün Fotoğraf kktc dugun Girne Lord's Palace Hotel kktc Düğün Fotoğraf Girne Lord's Palace Hotel wedding photos kktc wedding photos north cyprus  Girne Lord's Palace Hotel wedding photos gelin ve damat girne Girne Lord's Palace Hotel wedding photos Girne Lord's Palace Hotel düğün foto Girne Lord's Palace Hotel Girne Lord's Palace Hotel Düğün Fotoğraf Girne Lord's Palace Hotel Düğün Girne Lord's Palace Hotel Düğün Fotoğrafcisi LC waikiki kibris kktc dugun party Girne Lord's Palace Hotel Düğün pastasi Girne Lord's Palace Düğün Fotoğraflari kktckibris dis cekim foto karmi dis cekim girne dis cekim kyrenia couple shooting kyrenia couple shooting kyrenia couple photography kyrenia couple photography kyrenia couple photo kıbrıs dugun kyrenia port

[vimeo id=”216994490″]

Girne Lord’s Palace Hotel Düğün Fotoğraf ve Video Çekimi by Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın