Kıbrıs Düğün Fotoğrafları ve Klibi – Korineum

Göksel ve Kubilay

Kıbrıs Düğün Fotoğrafları ve Klibi – Korineum : Kıbrıs’ta bir sihir var sanırım, burada benim karşıma çıkan insanların neredeyse tamamı birbirinden iyi niyetli, samimi ve nazik. Göksel ve Kubilay da bunlardan. Sanki çekime değil de arkadaşlarımla adaya gezmeye gelmişim gibi geçti beraberliğimiz. Zaten artık yüzler hep tanıdık, etrafta gerçekten arkadaşlarım dolaşıyor. Korineum’daki hazırlıktan gece sonuna kadar bu hissiyattaydım. Hem düğünü doya doya fotoğrafladım hem de çok eğlendim. Bir gün önce de akşam üstüne doğru Girne’de ufak bir dış çekim yaptık. Burada da özellikle güneş ışığı ve gölgelerin kontrastını vurgulayan çekimler yapmaya çalıştım.

Sevgili Göksel ve Kubilay, aşk ve iş hayatınızdaki başarı ve uyumunuzun evliliğiniz boyu sağlıkla devam etmesini diliyorum. Sevgilerimle.

alagadi gelin makyaj seksi gelin make up bride cyprus gelin ayakkabısı gelin damat kıbrıs Kıbrıs Düğün kktc dugun babam ve oglumKorineum Wedding Korineum Wedding Clip and Photos North Cyprus Wedding Photos Wedding Photos kktc dugun North Cyprus - dance kıbırs dugun korineum North Cyprus Wedding Photos cat gelin kıbrıs couple shooting North Cyprus Wedding Photos kktc dugunleri girne dugun kktc dugun kktc dugun karmi dugun

[youtube id=”q98XOzWD0Z8″]

Kıbrıs Düğün Fotoğrafları ve Klibi – Korineum by Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın