Kibris Vuni Palace Hotel Dugun Fotograflari ve Videosu

Nurten ve Çağın

Sevgili Nurten beni aradığında kararlılığı ve ne istediğini bilen tavrı ile beni oldukça etkilemişti. Kısa sürede anlaştık. Nurten de Çağın da fotoğrafçıyı yönlendirmeden serbest bırakarak aslında çok doğru bir şey yapanlardandı. Bu sayede çok daha iyi konsantre olup, alternatifli olarak fotoğraf çekme şansım oldu.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Kibris Vuni Palace Hotel Dugun Fotograflari gelin Kibris Vuni Palace Hotel Dugun - Hazirlik Kibris Vuni Palace Hotel Dugun - Hazirlik Kibris Vuni Palace Hotel Dugun - Hazirlik Foto Kibris Vuni Palace Hotel Dugunleri Kibris Vuni Palace Hotel Dugun - gelin saç ve makyaj Kibris Vuni Palace Hotel Dugun - damat odasi Wedding Photos at Vuni Palace Hotel in Cyprus Wedding Photos at Vuni Palace Hotel in Cyprus Wedding Photos at Vuni Palace Hotel Wedding Photos at Vuni Palace Hotel Kibris Vuni Palace Hotel Dugun Fotograflari Kibris Vuni Palace Hotel Dugun Fotograflari - gelin damat Kibris Vuni Palace Hotel Dugun - nikah alani Kibris Vuni Palace Hotel Dugun - gelin damat geliyor Kibris Vuni Palace Hotel Dugun - cagin plevne Kibris Vuni Palace Hotel Dugun - cagin plevne ve nurten teker Kibris Vuni Palace Hotel Dugun gecesi Kibris Vuni Palace Hotel Dugun pasta kesimi Kibris Vuni Palace Hotel Dugun - dans Kibris Vuni Palace Hotel Dugun - damat dans Kibris Vuni Palace Hotel Dugun Eğlencesi Kibris Vuni Palace Hotel Dugun Eğlencesi Anlar Kibris Vuni Palace Hotel Dugun After Party Kibris Vuni Palace Hotel Dugun After Party Gelin Kibris Vuni Palace Hotel Dugun Çiçek Atma

Vuni Palace benim en sevdiğim otellerden, hem düğün hem de tatil için ideal yerlerden. Denizi de nefis. İki gece konakladık burada ve çok keyif aldık. Düğün sabahı hazırlık odalarında yaptığımız çekim sonrası, otel sınırları içinde ufak bir turladık ve fotoğraf çektik. Hem Nurten hem de Çağın harika iş çıkardılar bu süreçte. Aksam sahile kurulu tagın altında nikah kıyıldı ve otel iskelesine kurulu yemek alanında düğün eğlencesi gerçekleşti. Bu arada Cağın profesyonel müzisyen ve olağanüstü bateri çalıyor. Gece de grupla beraber sahne aldı. Gerçekten böyle bir performans ve yetenek beklemiyordum. Kendisine de söylediğim gibi artık sıkı bir takipçisiyim.

Dugunün Kisa filmi:

[youtube id=”um-Djj4JV5I”]

Sevgili Nurten ve Çağın sizlere sonsuz mutluluklar diliyorum.

Kibris Vuni Palace Hotel Dugun Fotograflari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın