Kanadalı Çift ile Kapadokya Düğün Fotoğrafları

Emily ve Casey ile Kapadokya Dış Çekimi

Kapadokya Düğün Fotoğrafları : Aralık ayında Kapadokya’da incecik gelinlik ve damatlık ile düğün öncesi dış çekimi yapmaya herkes kolay kolay cesaret edemez. Ancak çiftimiz Kanada Montrealli olunca eksi 5 dereceler onlara “ılık” gelebiliyor.

Emily ve Casey ile de gün doğumu ile birlikte uçan balonların havalanacağı parkura doğru yola çıktık ama yolda öğrendik ki rüzgâr sebebi ile uçuşlar iptal edilmiş. Gökyüzüne balon fonu koyamadık ama sağlam bir Kapadokya vadisi turu yaptık saatlerce. Karlı ve kayalıklı bu sıra dışı fonlarda çekimler yaptık. En sonunda da kaldığım otelin ısıtılmış havuzuna kendimizi bıraktık.

Kapadokya düğün fotoğrafları çekimi için şaşırtıcı fonlar sunan ülkemizin en değerli hazinelerinden. Birçok çift özellikle Uzakdoğu ve Amerika’dan gelip bu eşsiz güzellikleri hem geziyor hem de düğün fotoğraflarını çektiriyor.

Sevgili Emily ve Casey sizlere sonsuz mutluluklar diliyorum.

kapadokya dugun manzarakizil vadi dugun karda dugun foto kapadokya kış dugunu Cappadocia Wedding Photos kapadokya dugun foto gelin portresi ürgüp dugun kanadali cift ile kapadokya kapadokya düğün fotoğrafcisi kapadokya dugun foto Cappadocia Wedding Photographs Cappadocia Wedding Photos dugun oncesi foto kapadokya Cappadocia Pre Wedding Photos kapadokyada dis cekim kapadokya gelin kapadokya dugun kapadokya nisan kapadokya dugunleri mavi gokyuzu peri bacalari dugun nevsehir dugun fotografcisi uchisar dugunturk bayragi dugun turk dugun foto gelin damat kapadokya da dis cekim kapadokya balon kapadokyakapadokya sunset dugun pozlari Cappadocia Wedding Photos kapadokya Cappadocia Wedding Photos - swimming pool Cappadocia Wedding Photos - trash the dress kapadokya kis fotograflari

Cappadocia Wedding Photos by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın