Singapurlu Çiftimiz ile Kapadokya Düğün Çekimi

Kapadokya Düğün Çekimi – Singapurlu Gwen ve Chang

turkey cappadocia wedding photos

Kapadokya son yıllarda Uzakdoğulu turistlerin Dünya’da en çok tercih ettikleri alternatif turist lokasyonlarının başında geliyor. Geçekten de Kapadokya bu ilgiyi fazlasıyla hak ediyor. Her gittiğimde sanki ilk defa görüyormuşum gibi şaşkınlıkla seyrediyorum manzarayı. Kapadokya düğün çekimi için de bence Türkiye’deki en güçlü fonlardan birine belki de en güçlüsüne sahip. İnsanın fotoğraf çektikçe çekesi geliyor. Bu çiftimizle de gerçekten öyle oldu. Normalde 2 saatte bitirdiğimiz dış çekim neredeyse 12 saat sürdü. Çiftte ben de hızımızı alamadık. Sabah gün doğumu ile başlayıp gün batımı ile çekimi bitirdik.

Gwen Chang ve Kok Yee ile Türkiye’ye gelmeden kısa bir süre önce görüşmeye başladık. Skype ile yaptığımız bu uzun görüşmelerde tüm çekimi en ince detayına göre planladık. Aslında ben bu planın dışında spontane çekimlerin çok fazla olacağını tahmin ediyordum, çünkü Kapadokya’da her zaman sizi şaşırtan ve plan bozduran daha iyi bir ışık daha iyi bir fon sürpriz manzaralar ile karılaşırsınız. Öyle de oldu, rotamızın %50 sini değiştirdik içimizden geldiği gibi. Çiftimizin henüz evlilik tarihi belli değil ama Singapur bizlerden farklı olarak düğün öncesi ve düğün fotoğraflarına oldukça önem veriyorlar. Hatta Singapur dahil bir çok Uzakdoğu ülkesinde fotoğrafçı gelinlik, damatlık, makyaj, saç, gelin arabası, çiçek gibi bir çok kalemi temin eden bir düğün planlamacısı konumunda. Bunları benden de doğal olarak istediklerinde biz de işlerin öyle olmadığını duyunca oldukça şaşırdılar. Ancak doğru insanlara yönlendirerek bu ihtiyaçlarını da bir şekilde çözdük.

Çiftimizle birkaç gün sonra İstanbul’da bir çekim daha yaptık, aslında beraber Efes’e de gitmek istiyorduk ama programlarımız uymadı maalesef. İstanbul fotoğraflarını da ileride paylaşırım.

Singapurlu çiftimize “BUDA tamamına erdirsin” diyorum:)))

Kapadokya Düğün Çekimi Ufuk Sarışen

turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos turkey cappadocia wedding photos kapadokya da dış çekim dış çekim kapadokya kapadokya çekimleri turkey cappadocia wedding photographer turkey cappadocia wedding photography turkey cappadocia wedding photos sunset turkey cappadocia wedding turkey wedding photos turkey cappadocia wedding photos singapore

RELATED POSTS

Yorum yapın