İsviçre Luzern Düğün Fotoğrafları

Merve ve Serkan ile Luzern ‘den Sapanca’ya

Sevgili Merve ve Serkan ile öncelikle Sapanca’daki düğün günleri için Skype üzerinden görüşüp anlaşmıştık. Ardından ben Lozan’da bir düğün çekimi için İsviçre‘ye geldiğimde detaylar için buluştuk Zürih’te. Kahve içerken sohbet ilerledi ve Sapanca’dan önce Luzern‘deki düğünlerini de çekmeye karar verdik. İyi ki de böyle bir karar almışım çünkü bu olağanüstü güzellikteki şehirde çekim yapmak benim için gerçekten bir ayrıcalık oldu.

Luzern gerçekten İsviçre’nin en güzellerinden. Alpler, Luzern Gölü ve Reuss Nehri etrafına kurulu olan masalsı bir şehir burası. Çekim sabahı Merve ve Serkan ile buluşup doğruca göl kenarına geçtik. Burada Merve ve Serkan’ın harika bir keşfi vardı: Yeni terkedilmiş bir İngiliz okulu ve bahçesi. Göl kenarındaki Alpler manzaralı bu mekânı bırakıp başka yere gitmek pek mümkün olmadı. Doya doya burada dış çekim yaptık ve doğruca nikaha geçtik.

Nikah merasimi sonrası da davetlilere verilen resepsiyona katıldık. Bütün bunlardan sonra İsvicre Luzern düğün fotoğrafları turumuza devam ettik, hem de hava kararana kadar. Eski şehir merkezine, tarihi şatolara, kulelere ve dağ manzaralı yamaçlara çıktık. Ben hem Merve ve Serkan ile vakit geçirmekten hem de çekimden çok keyif aldım. Ardından çift bana harika bir sürpriz yaptı ve bir Lübnan restoranında akşam yemeği yedik. Düğün günlerinde yaptıkları bu jesti hiçbir zaman unutmayacağım.

Sapanca Dügün Günü

İsviçre’den 15 gün sonra İstanbul’da buluştuk tekrar. Mervelerin evinde hazırlıklar yapıldıktan sonra Sapanca RichmondNua Wellness-Spa Otel’e geçtik. Ardından göl kenarında çekimler yaptık. Sapanca doğa olarak Luzern gölünün etrafına oldukça benziyor doğrusu. O açıdan dış çekimi çok da uzatmadık ve düğün mekanının yolunu tuttuk. Burada da bu sefer Türkiye’den misafirler ile coşkulu bir düğün gecesi yaşadık.

Sevgili Merve ve Serkan, her şey için çok teşekkür ederim, iyi ki sizleri tanımışım. Mutluluklar diliyorum, tekrar görüşmek üzere.

luzern dugun foto gelin sac yapimi bridal sapanca dugun salonu foto sapanca damat switzerland bride portrait isvicre dugun isvicre turk dugunu luzern dis cekim Alp daglarında dügün foto lucerne wedding photosbirde close up isvicre dugun fotografcisi sapanca dugun cekimilucern lake wedding photo session gelin damat isvicre kir dugunu avrupaask foto luzern golu dugun cekimi sapanca golu dugun sapanca dis cekim gelin damat isvicre kir dugunu isvicre turk dugunu swiss wedding turk dugunu isvicre gelin damat yakin cekimadapazari wedding luzern dugun toreni luzern dugun toreni lucerne wedding ceremony switzerland wedding photos siyah beyaz dugun isvicredugun detay dugun sonrasi lucerne wedding receptionbalonlar luzern dugun isvicre dugun foto isviçre dugun yamurda dugunTurk cift gece dugun dugun gecesi isvicre dugun gecesi halay efelerin efesi

[youtube id=”N0NBvqNVPmw”]

İsviçre Luzern Düğün Fotoğrafları ve Videosu by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın