Halat by Divan Dugun Fotografcisi

Deniz beni aradığında sesindeki enerjiden çok keyifli bir çekim yaşayacağımı hissetmiştim. İlk olarak görüşme için Hazal ile beraber beni ziyaret ettiklerinde biraz düğünden, çokça da hayattan konuştuk. Sonrasında Uzun uzun lafladık, sanki eski iki dostum ziyarete gelmişlerdi. Deniz rock solistliği yapan bir müzisyen, üstelik Hazal’da kısa filmler yapan bir sinemacıydı. Dolayısı ile konuşacak çok keyifli konular vardı. “Halat by Divan Dugun Fotografcisi” yazısının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz…

Neticede düğün günü de bu mod devam etti, Koç Müzesi’nin muhteşem çift hazırlık odasında. Bu arada çiftin arkadaşları da odanın enerjisini çok yükselttiler. Oldukça eğlenceli saatler geçirdik hep beraber. Hazırlık sırasında Hazal makyaja bir süre ara verdi, biz de arkadaşları ile birlikte eğlencel bir çekim yaprık hemen dışarıda. Hazırlık sonrası müzede bir dış çekim de yaptık. Elbette Hazal’ın efsane beyaz cizmeleri çekime damga vurdu.

Gün Batımında Tekne Gezisi

Özellikle günün belki de en keyifli anları, müzeye ait tekne ile yaptığımız yaklaşık bir saatlik geziydi. Öncelikle Norveç’ten gelen harika bir eski balıkçı teknesi ile Haliç’i geziyorsunuz. Çift her şeyden uzaklaşıp biraz kendilerine odaklanabiliyorlar. Yemek yiyip bir şeyler içip baş başa keyifli vakit geçiriyorlar bu sayede. Ardından tekne doğrudan nikah alanına geliyor davetlilerin alkışları eşliğinde. Bütün bu süreç Halat by Divan ekibinin koordinasyonu ile ilerliyor.

Nikah sonrası klasik teknelerin yer aldığı müze avlusunda düğün yemeğine geçildi. Ardından da unutulmaz ve çılgın bir parti başladı. Çiftin özellikle müzisyen arkadaşları sahnede harikalar yarattılar. Deniz de elbette bu ekibe katıldı. Müthiş performanslar izledik gece boyunca.

Kaçıncı Koç Müzesi düğünümü çektim hatırlamıyorum ama gerçekten her seferinde burası beni büyülemeye devam ediyor. Ayrıca sürekli yeni şeyler keşfediyorum. Fotoğraf için sınırsız olanaklar sunan bir yer burası. Üstelik Hazal ve Deniz gibi harika insanlar ile bir araya geldiğinde etkisi katlanıyor. Sizler sonsuz mutluluklar diliyorum güzel insanlar.

Halat by Divan Dugun Fotografcisi by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın