Cesme Fun Beach Dugun Fotograflari

Sinem ve Rocco 

Sevgili Sinem ve Rocco ile 2016 yılında Birsen ve Rainer’in Baden Baden, Almanya’daki düğünlerinde tanışmış ve harika zaman geçirmiştik. Sinem ve Birsen ile Rainer ve Rocco yakın arkadaşlar. Baden Baden sonrası da hep iletişimde olmuştuk. Sağ olsunlar evlenmeye karar verdiklerinde de doğrudan bana ulaşmışlardı….

“Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….”

CesmeCesme Fun Beach Wedding PhotographyCesme Fun Beach Wedding PhotosCesme Fun Beach Wedding Cesme Fun Beach Wedding Cesme Fun Beach Wedding CoupleCesme Fun Beach  Beach Wedding Couple Cesme Fun Beach Dugun Oncesi Cesme Fun Beach Pre Wedding Shooting Cesme Fun Beach Pre Wedding  Cesme Fun Beach Wedding PreparationCesme Fun Beach WeddingCesme Fun Beach Wedding BrideCesme Fun Beach Wedding PreparationCesme Fun Beach Wedding Preparation Cesme Fun Beach Dugun - Damat Cesme Fun Beach Dugun - Damat Hazirlik Cesme Fun Beach Dugun - Damat Hazirlik Cesme Fun Beach Wedding Groom Cesme Fun Beach Wedding Groom Preparation Cesme Fun Beach İlk gorusme Cesme Fun Beach Wedding - First Look Cesme Fun Beach Wedding - Photo SessionCesme Photo Session Cesme Fun Beach Wedding - Photo Session Cesme Fun Beach Wedding - Photo Session Cesme Fun Beach Wedding - Bride Cesme Fun Beach Wedding - Gelin Hazirlik Cesme Fun Beach Wedding - Gelin Hazirlik Cesme Fun Beach Wedding - Groom Family is comingCesme Fun Beach Wedding - Turkish TraditionCesme Fun Beach Wedding - Turkish Cesme Fun Beach Wedding - Turkish TraditionCesme Fun Beach Wedding - Turkish Tradition Cesme Fun Beach Wedding - Turkish Cesme Fun Beach Wedding - Turkish Tradition Cesme Fun Beach Wedding - Turkish Tradition Cesme Fun Beach Wedding - Ceremony time Cesme Fun Beach Dugun FotoCesme Fun Beach Wedding - mom's emotionCesme Fun Beach Wedding - groom's family Cesme Fun Beach Dugun Fotograflari Cesme Fun Beach Dugun Fotograflari Cesme Fun Beach Dugun Fotograflari Cesme Fun Beach Wedding Night Cesme Fun Beach Wedding Reception - thank you Cesme Fun Beach Wedding Reception - halay danceCesme Fun Beach Wedding Reception - halay dance Cesme Fun Beach Wedding Reception - halay dance Cesme Fun Beach Wedding ReceptionCesme Fun Beach Wedding Reception - cake Cesme Fun Beach Wedding Reception - Party Cesme Fun Beach Wedding Reception - Party Cesme Fun Beach Wedding Reception - ProseccoCesme Fun Beach Wedding Reception - Dance Cesme Fun Beach Wedding Reception - Dance of the groomCesme Fun Beach Wedding Reception - Party

….Düğün yerleri henüz belli değildi. Ya İtalya ya da Türkiye’de bir plaj düğünü hayalleri vardı.  Düğünden yaklaşık bir yıl önce İzmir’e geldiler ve mekanları gezerek fikir sahibi oldular. İkinci ziyaretlerinde de kararlarını verdiler. Cesme Fun Beach ’de olacaktı düğün. Hep beraber son bir kez Fun Beach’ e giderek tüm detayları görüştük ve el sıkıştık. Hatta o gün orada yanımdaki drone ile kısa bir video da çektik.

https://www.ufuksarisen.com/dugun-videosu/cesme-fun-beach-save-the-date/

Düğün ’den önce yaklaşık 1 hafta önce Sinem ve Rocco ile yakınları Fun Beach’e yerleştiler. Düğün sonrası da konaklamaya devam ettiler. Aslında tatillerinin arasında evlendiler de diyebiliriz. Düğün günü sabahı Amore Wedding‘in hazırlıkları başladı ve sonuçta çok iyi bir iş çıkardılar her zamanki gibi. Salaş ve klas bir plaj düğünü atmosferi yaratılmıştı. Biz de videocu arkadaşım Gökhan ile çekimlere Fun Beach ’deki kahvaltı organizasyonu ile başladık. Ardından ufak bir dış çekim yaptık plajda. Bu arada Sinem’in bebeğinin doğumuna 2 aydan az bir süre kalmıştı. O açıdan onu çok fazla yormamaya çalıştık.

Hazırlık Fun Beach ‘deki otel evlerin zeytin ağaçları ile gölgelenmiş bahçesinde oldu. Hazırlık sonrası ilk buluşma anında çiftin gözyaşları hepimize bulaştı. Gerçek aşkı gördük gözlerinde. Gene ufak bir dış çekim ve ardından Türk usulü gelin alma yapıldı.

Kumsal nikahı ise müthişti. Gün batımında Fun Beach harika oluyor gerçekten. Tam karşıdan Ege’nin sularına gömülüyor güneş. Özellikle annelerin gözyaşları beni oldukça etkiledi nikah sırasında. Gece eğlencesi, yemekler, dans gösterisi, arkadaşların şarkı söylemleri, pasta yerine karpuz kesilmesi, kısacası her şey mükemmeldi.

Sevgili arkadaşlarım Sinem ve Rocco’nun fotoğraflarını ve videosunu çekmek benim için gerçekten çok özeldi. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Bu arada 2 ay sonra çiftin harika bir kızları oldu, ismi Mara. Sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum bu güzel insanlara.

Cesme Fun Beach Dugun Fotograflari by Ufuk Sarisen

Düğünün slide show ‘u için aşağıdaki linke tıklayınız

https://www.ufuksarisen.com/en/sinemrocco-fun-beach-cesme-turkey/

RELATED POSTS

Yorum yapın