Almanya Baden Beden Düğün Fotoğrafları ve Videosu

This post is also available in: enEnglish

Birsen ve Rainer ile Gatsby Konsepti

Almanya Baden Beden Düğün Fotoğrafları ve Videosu : Birsen ve Rainer ile Skype görüşmesi yaptığımızda her şeyin güzel geçeceğini ve uyumlu bir çekim günü geçireceğimizi hissetmiştim ama bu kadarını da beklemiyordum doğrusu. Videocu arkadaşımla beraber Baden Baden e geldiğimizde yılbaşı eğlencelerinin olduğu meydana attık kendimizi ve Christmas markette keyifli bir gece geçirdik.

“Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….”

alman dugunuGermany Baden-Baden Wedding Photos gelin hazırlığı almanya Germany Baden-Baden Wedding Photos - make up baden baden makyaj almanya gelinlik almancılar evleniyor e210 event hangar photos Almanya Baden Beden wedding Almanya Baden Beden Düğün Fotoğrafları Almanya Baden Beden Düğün Fotoğrafları Almanya Baden Beden Düğün Baden Beden Düğün Fotoğrafları -Germany Baden-Baden Wedding Photos Hochzeit baden baden Hochzeit baden baden gelin çiçek almanya Hochzeit baden baden Germany Baden-Baden Wedding Photos Germany Baden-Baden Wedding Photos Germany Baden-Baden Wedding Photos

Ertesi sabah Birsen ve Rainer’in şehir merkezindeki evinde hazırlıklar için buluştuk. Hazırlık süreci ve ilk buluşma burada gerçekleşti. Ardından da Gatsby konseptli yemek ve parti için E210 Event-Hangar‘a geçtik. Burada son yılların en eğlenceli düğün gecesine şahit olduk, sabaha karşı mekândan ayrılırken bile keşke hiç bitmese diyorduk.

Baden Beden düğün fotoğrafları çekimi için harika bir yer ama burayı daha anlamlı kılan Birsen ve Rainer gibi temiz kalpli insanlar. Ertesi gün de sağ olsunlar bizle ilgilendiler, şehirle ilgili tavsiyeler de bulundular. Gezi notlarımızı güncellediler. Şehrin paraglading yapılan tepesine teleferikle çıktık, şehir merkezini gezdik. Baden Baden denildiğinde ilk akla gelenlerden olan termal kaplıcaları da ziyaret ettik.  Gece hava kararınca sıfırın altında derecelerde, açık havada Caracalla Spa‘nın dev kaplıca havuzlarında yüzdük. Hem eğlendik hem çalıştık açıkçası.

Sevgili Birsen ve Rainer, sizleri tanıdığım için çok mutluyum. Biliyorum ki en kısa sürede tekrar görüşeceğiz. İyi ki varsınız, mutluluklar diliyorum!

Almanya Baden Beden Düğün Fotoğrafları ve Videosu by Ufuk Sarışen

Yorum - Comment

%d blogcu bunu beğendi: