Bodrum Caresse Dugun Yıldonumu Fotograflari

Üç yıl önce sevgili Becky Houston ABD’den bana ulaşıp kızının düğün öncesi dış çekimlerini İstanbul’da yapacaklarını ve benle çalışmak istediklerini söylemişlerdi. Bu vesile ile Amira ve Eric ile İstanbul’da harika bir gün geçirmiştik. Ardından da seneye gene İstanbul’da Çırağan Sarayında düğün çekimleri için gene beraberdik. O gün de sabahtan akşama kadar harika bir gün geçirmiştik kalabalık bir ekiple. Bütün bunlardan sonra gene Becky bana ulaştı ve Amira ve Eric’in evlilik yıl dönümleri için gene beraber vakit geçirmek istediklerini söyledi. Daha önceki olduğu gibi Story Films’den Gökhan da kısa film çekecekti. “Bodrum Caresse Dugun Yıldonumu Fotograflari” yazısının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz…

Muhteşem Bodrum Caresse Resort & Spa, The Luxury Collection

Aslında bu sefer kısa bir çekim istiyorlardı ve ardından da bizleri yemeğe çıkarmak istiyorlardı. Çekim için ise kaldıkları Bodrum Caresse Resort & Spa’yı istiyorlardı. İlk olarak öğlen saatlerinde otel lobisinde buluştuk Amira, Eric ve Becky ve eşi ile. Bu arada bu buluşmada unutamaycağım bir jest yaptılar. Bana harika iki hediye getrmişlerdi Amerika’dan. Önce kalınca bir kitap hediye ettiler 19. yuzyıl sonlarında Amerika tarihinin en önemli sanatçılarından biri olan Frederic Remington’un hayatı ve eserlerinin yer aldığı bir kitap. James K. Bellinger’ın hazırladığı bu kitabı incelerken kocaman bir kutudan bir bronz heykel çıkardılar. Muhteşem bir Remington bronz heykel replikası. Şaha kalkmış bir at üzerinde salınan bir kovboy figurü. The Bronco Buster santçının 1895’de yaptığı Amerika’nın sembol heykellerinden biri. Hayatımda aldığım en muhteşem hediyelerden biriydi gerçekten. Çekim öncesi yaşadığım harika bir andı.

Bodrum Caresse başlı başına zaten harika sonuçlar veren bir yer olduğu için otel içinde çekim yapmak gayet yeterliydi. Çiftimiz fazla yormadan önce otel odsının terasında, ardından restoran katındaki köprüde çekimler yaptık. Havuz kenarındaki yansımayı kullandık. Sonrasında İskelede ve alt kattaki yeşil alanda çekimler yaptık. Sonra kumsalda içecek molası verdik. Bu arada çiftimiz kıyafet değiştirdi ve kumsaldaki son çekimlerimi yaptık. Ardından da he beraber yemek yedik ve kendileri ile vedalaştık.

Eminim bu son çekimimiz olmayacak. Yakın bir zamanda Houston’da kendilerini ziyaret edip bebekleri ile bir aile çekimi yapmak hayalimiz. En kısa sürede tekrar görüşmek üzere.

Bodrum Caresse Dugun Yıldonumu Fotograflari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın