Almanya Munih Dugun Video

Irina ve Alex Almanya’dan bir çiftimiz. Daha önce çekim yaptığımız Münih yakınlarındaki Tegernsee’deki çalışmalarımızı görüp beğenmişler ve kendi düğünlerini çekmemiz için bize ulaşmışlar. Biz de ekip olarak çok mutlu olduk tabii ki. Umarım bu muhteşem Bavyera kasabasına en kısa sürede tekrar gideriz.

Yazının devamını ve videosunu fotoğrafların altında bulabilirsiniz…Almanya Munih Dugun Video.

Muhtesem Tegernsee

Tegernsee Bavyera Alpleri arasında kalmış bir göl kasabası. Deniz seviyesinden oldukça yüksekte doğal olarak; rakım 747 m. Burası Almanya’nın en kaliteli turizm merkezlerinden biri olarak anılmakta. Münih’ten sadece 50 km uzakta olması da büyük avantajı. Benin en çok hoşuma giden şeylerden biri harika mimarisi ve evlerin her yerinden sarkan rengarenk çiçekler. Adeta bir masalın içinde gibi hissediyorsunuz sokaklardan geçerken. Göl de muhteşem. İçindeki tekneler, balıkçılar, kano yapanlar ile oldukça aktif tertemiz bir dağ gölü.

tegernsee germany video

Düğün Günü

Bu muhteşem manzara ile uyumlu bir çok lüks otel var otel çevresinde ve dağ yamaçlarında. Hotel Das Tegernsee’de bunların en iyilerinden biri. Sevgili Irına ve Alex de bu oteldeydiler ve hazırlık çekimleri de burada yapıldı. Ardından da akşam üzerine doğru harika mimarisi ve mavi iç duvarları ile dikkat çeken Christuskirche Tegernsee Klisesine geçildi nikah töreni için.

Sonrasında çift ile birlikte göl etrafında kısa bir çekim turuna çıktık. Akşam yemeği otel içindeki Restaurant Alpenbrasserie’de idi. Burada da çok keyifli ve keyifli bir gece yaşandı.

Tegernsee’de en güzel aktivitelerden biri de Spa merkezlerine gitmek. Buraya kışın gelip her yer bembeyaz kar örtüşü ile kaplandığında, sıcak kaplıcalarda yüzerken, Alp dağlarını ve göl manzarasını seyretmek muhteşem bir deneyim. Yazın da göl içinde sefer yapan tekneler ile gezmek ve güneşlenip gölde serinlemek en keyifli aktivitelerden. Eğer meraklı iseniz göl etrafında sıralanan kliseleri ve Tegernsee müzesini de ziyaret edebilirsiniz. Elbette göl etrafı ve yamaçlardaki orman içi trekking parkurları da yürüyüş için harika rotalar. Alplerin mis gibi temiz havası da cabası!

Video için sevgili Gökhan’a edit için de Samet’e çok teşekkürler. Irina ve Alex’e bizi seçtikleri için minnettarız. Çiftimize bir ömür boyu sağlık ve mutluluk diliyoruz. Sevgilerimizle.

Not: fotoğraflar videodan capture edilmiştir.

Almanya Munih Dugun Video by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın