Adile Sultan Dugun Fotograflari

Kadıkoy Dugunu Fotografları

Sevgili Mustafa bana düğün fotoğrafları çekimi için şu ifadeler ile başlayan bir mail göndermişti: “Bir ay sonra imza atacağımız o özel gün öncesinde o günlerin hatırası olarak bizlere kalacak olan fotoğraflarımız için sizler gibi işinin ehli güzel bakan ve baktığını ölümsüzleştirebilen bir destekçiye ihtiyacımız bulunmakta. bu konuda yaptığım araştırmalar beni size kadar getirdi :)”. Adile Sultan Dugun Fotograflari yazısının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Adile Sultan Sarayi Dugun Fotograflari
Adile Sultan Sarayi Dugun Fotograflari
Adile Sultan Sarayi Dugun
istanbul dugun
istanbul dugun
damat hazirlik
Adile Sultan Sarayi Dugun Fotograflari
Adile Sultan Sarayi Dugun
Adile Sultan Sarayi Dugun Fotograflari
kadikoy nikah salonu
Adile Sultan Ogretmenevi Dugun Fotograflari

Mail sonuna kadar aynı naiflikte devam ediyordu. Bu satırlardan sonra kararımı verdim. Mutlaka Mustafa’nın düğününü çekmeliydim ve bir kaç gün içinde de el sıkıştık. Tanıştıktan sonra anladım ki; Burcu da Mustafa kadar harika biri. Gün boyu pozitiflikleri ile keyifli ve verimli bir çekim yaşadık sayelerinde.

Düğün Günü

Düğün günü Burcu’nun hazırlıkları ile evden gelin alma arasında dış çekim için Adile Sultan Kasrı‘na gittik. İkili rakamlara ulaşan yıllardır İstanbul’da düğün belgeseli çekiyorum, ancak enteresandır ki buraya ilk defa geldim. Çok keyifli bir yer fotoğraf açısından. Ancak fotoğrafçılar için de klişeler ile dolu olabilecek tehlikeler içeriyor mekan. Mümkün oldukça onlardan uzak durmaya çalıştım, kolaya kaçmadan fonun büyüsüne kapılmadan çekim yapmaya çalıştım.

Burcu ve Mustafa’nın evlendikten sonra yazdıkları, diğer bir içten cümle ile yazıya son verirken, sizlere birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.İstanbul da Artık istediğiniz zaman zile basıp gelebileceğiniz bir arkadasınız daha var…-Mustafa”

Adile Sultan Dugun Fotograflari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın