Taner Ölmez Fotoğrafları – HWP Kapak Çekimi

Medcezir Dizisinin sempatiği: Taner Ölmez Fotoğrafları

Bu ayki Hardware Plus çekimlerimizde  kapak konuğumuz Medcezir dizisinin sempatik, eğlenceli ve doğal oyunculuğu ile dikkat çeken Taner Ölmez idi. Taner ile bir kaç kıyafet kombini ile beauty dish ağırlıklı setler ile çekimler yaptık. Taner çoğu oyuncunun aksine dizideki haline yakın bir karakter yani adam cidden sempatik, doğal ve kompleksiz. Ne dersek yaptı sağ olsun. Dergide Taner Ölmez Fotoğrafları yanı sıra iki ayrı çekim daha yaptık.

Dergi içi çekimleri için standart katalog çekimi set uplarından biri ile sorunsuz bir çekim gerçekleştirdik. Aynı modeller ile Philips Hue aydınlatma sistemi için yaptığımız çekim ise biraz teferruatlı idi. Bir apart otelin salonuna ışık set up ını kurduk önce. Philips Hue, müzik ile senkron akıllı telefon ve tablet aplikasyonları ile yönlendirilen bir aydınlatma sistemi. Çok kaba tabirle müzik ritmine göre rengarenk ışık dansları elde edebiliyorsunuz ortamda. Bu çekimde risk şu idi. Güçlü flash ortam ışığını yok edeceği ve renkleri yok edeceği için ciddi risk taşıyordu. Bunun için uzun pozlama ile ortam ışığının alıp hafif bir flash patlatmak gerekecekti. Fotoğraf makinesi sabitlendi, modellere robot gibi kıpırdamadan durmaları söylendi ve fotoğraflardaki sonuçlar alındı.

Emeği geçen tüm ekibe ve arkadaşlara tekrar teşekkürler.

taner ölmez fotoğrafı taner ölmez fotoğrafı taner ölmez fotoğrafı phlips hue phlips hue fotografi hardware plus magazine fotograflari hardware plus dergisi fotograflari hardware plus dergisi fotograflari

Ufuk Sarışen

 

RELATED POSTS

Yorum yapın