Erdil Yaşaroğlu ve Hardware Plus 2013

This post is also available in: enEnglish (İngilizce)

Hardware Plus Çekimleri

Bilenler bilir; yıllardır Doğan Grubu dergilerinden İstanbul Life, Elele, Formsante, Heygirl’e zaman zaman çekimler yaparım. Bunlardan özellikle İstanbul Life ‘daki nerdeyse tüm arkadaşlar ile aile gibi olduk. Aileye yeni girenler çıkanlar olsa da o tat bir şekilde hep devam ediyor.

Life’dan ayrılan “eskilerden” Yıldıray 2013’ün başında beni aradı ve bir teknoloji dergisi çıkarmayı düşündüğünü söyledi ve ben de direkt Yıldıray ile düzenli görüşme bahanesi ile hiç düşünmeden OK dedim. Haziran’dan bugüne kadar her ay dergi çıkardık. Müsait oldukça ben çekmeye çalıştım kapak ve içeriği. Donanımla modayı buluşturan konseptte çekimler yaptık. Stylingde düzenli olarak İrem Akalın’da bizlerle oldu. Ersin ve Gökhan gibi yeni arkadaşlar edindim yeni dergiden. Asıl önemlisi çok güzel vakit geçirdik. Umarım 2014’de bu birliktelik devam eder.

Son sayıda da kapak için Erdil Yaşaroğlu’nu çektik. Adam doğal komik gerçekten. Kompleksi olmayan senin benim gibi insanlar ile zaman su gibi akıyor. Sonuç da sanırım daha samimi oluyor.

erdil_yasaroglu_001 erdil_yasaroglu_002

Ufuk Sarisen

 

Yorum - Comment

%d blogcu bunu beğendi: