Lauren ve Annesi Laura-Lee ile İstanbul’da Fotoğraf Çekimi

Flytographer için İstanbul’da Fotoğraf Çekimi

En sevdiğim şey yabancı kültürler ve karakterler tanımak, bu sebeple Flytographer için çekim yapmak gerçekten çok eğlenceli olmaya başladı benim için. Lauren Kanada Vancouver ‘da parti etekleri tasarlayıp üreten bir firmanın sahibi. Markanın adı Partyskirts. Renkli parlak kabarık etekler Amerika ve Kanada’da oldukça popular durumdaymış. Lauren de yaptığı seyahatlerde yanında getirdiği parti etekleri ile fotoğraflarını çektiriyor. Bir bakıma kendi markasının yüzü olmuş. Web sitelerinde de ana sayfada kendi fotoğrafları dönüyor, doğrusu bu işi de iyi yapıyor.

Son durağı İstanbul’da fotoğraf çekimi ne annesi Laura-Lee de eşlik etti. Öğleden sonra otellerinde, Sultanahmet Four Seasons’da buluştuk. Buluşur buluşmaz yağmur başladı. Çekimi ertesi güne bırakmayı düşündük ve gelmişken biraz sohbet edelim dedik. Sohbet bittiğinde yağmur da bitti ve çekime başladık. Eski bir hapishane olan Four Seasons Sultanahmet’in teras barı bize nefis fonlar sundu, sonra da kısa bir Sultanahmet turu ile çekimi bitirdik. Lauren ve Laura-Lee’nin pozitif enerjileri de çekimin sonuçlarına yansıdı sanırım.

düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı

Teşekkürler Lauren ve Laure-lee

Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın