Çektiğim En Güzel Fotoğraflar – Eşimin Hamileliği

This post is also available in: enEnglish

Basak; benim içi dışı güzel karım…

Hamilelik haberini alınca heyecan, mutluluk, kaygı, coşku, kuşku, sevinç, korku iç içeydi başlangıçta. Hayatımız değişecekti.. Sonrasında günler geçip, karnı büyümeğe başladıkça yerini merak almaya başladı.

Sonra oğlumuz olacağını öğrendik, isim için pek düşünmedik kendiliğinden geldi.  Adı Can.

Başak’ın bu süreci huzurlu ve sağlıkla geçirmesi her şeyden önemliydi, şükürler olsun ki öyle de oldu.

Hamilelik sürecinin ilk 5 ayı İstanbul, sonrası da Çeşme’deydik. Doğum da İzmir’de oldu.

Can 1 Eylül’de doğdu.

Keyfimiz yerinde her şey yolunda.

Hoş geldin oğlum. Hayatımın en güzel günleri için teşekkürler karım.

Hamilelik fotoğraflarında mümkün olduğu kadar süreci kendi doğallığında aktarmaya çalıştım. Karnın büyüdüğü son aylar işimin en yoğun olduğu dönemlere denk geldi. Düğün sezonunun tam ortasındaydım. En büyük korkum doğumda olamamaktı. Etrafımdakiler “çekime gitmezsin herhalde” diyordu ama başkalarının önemli gününü de berbat etmeye hakkım yoktu. Başak da bu kararımı destekliyordu. Ama içten içe çok üzülüyordum, neyse ki buna gerek kalmadı. Bir Perşembe günü işimin olmadığı bir güne denk geldi doğum.

Not: Bu arada tüm süreci aynasız bir makine ile fotoğrafladım: Fujifilm X-Pro2. Harika prime lensleri var Fujifim’in ve bu sene bir çok profesyonel çekimi de bu makine ile gerçekleştirdim. Su altı çekimlilerinde ise Gopro Hero4 Silver Edition kullandım.

 

hamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographerhamilelik fotografcisi, maternity photographer

doğal hamilelik fotoğrafları by Ufuk Sarisen

1 Comment

  1. DELİKANLI OĞLUM Sen çok iyi güçlü hakkaniyetli eğlenceli maceracı bir BABA olacaksın.. herşeyinle fazlasın gerçek tam delikanlı… CAN analı babalı büyüsün. ikisini de bırakma hiç canımmm

Yorum - Comment

%d blogcu bunu beğendi: