Kıbrıs Düğün Videosu

Kıbrıs Düğün Videosu – Sineması

Kıbrıs düğün videosu çekimi için nefis imkanlar sunan bir yer. Videocular için gerçekten keyifli bir çalışma ortamı sunuyor ada.

Öncelikle harika fonlar var burada. Nefis plajlar ve deniz fonu yanı sıra, Girne ve Gazimağusa limanları hem çiftlere fon hem de detay çekimleri için oldukça kullanışlı. Ayrıca uçsuz bucaksız buğday tarlaları, Beşparmak dağları, irili ufaklı köyler de aynı şekilde etkili. Manastırlar, tarihi kaleler ve eski meydanlar da özellikle sarı Akdeniz tarihi tonları ile güzel sonuçlar verebiliyor. Ayrıca düğünlerin geçtiği oteller ve evler de oldukça sıra dışı. Beş yıldızlı geniş alanları olan golf otellerinden, plaj otellerine kadar geniş alanlar çekimler için doğal platolar oluşturuyor.

Bu arada adada bir çok düğünde uygulanan İngiliz tarzı nikah töreni ve Kıbrıs’ın yerel motifleri ve dansları ile karışan düğün eğlenceleri bir videocu için adeta belgesel tarzda bir film çekimi tadı almanızı sağlıyor.

Çiftlerin genelde batıya dönük yüzü, müzik, kıyafet seçimi de videonun görselliğini ve etkisini oldukça arttırıyor.

Bunun yanı sıra kreatif işlere verilen değer de videocuyu oldukça rahatlatıyor ve özgür bir şekilde çekim ve montaj yapmasına olanak sunuyor.

Belki bütün bunlardan daha değerlisi Kıbrıs insanı gerçekten değerlerine bağlı ve insana değer veren, çalışana saygı gösteren bireylerden oluşuyor. Çekim yaparken yorulmamamız, rahat etmemiz için “çekim yapmayın, oturun dinlenin kahve için” diyenler bile oluyor. Kıbrıs’ı bana insani değerleri hatırlattığı için ve çok sağlam dostluklar kurdurduğu için ayrıca önemsiyor ve seviyorum.

Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın