Vintage Tadında Bir Düğün – Elif & Ayvaz

This post is also available in: enEnglish (İngilizce)

Elif ve Ayvaz’ın İstanbul Düğün Çekimleri

Bu harika çift ile Şişli’deki antikalar ile dolu evlerinde başlayan çekimler, gece sonuna kadar devam etti. Her halleri ile doğallık fışkıran çiftimiz ile keyif dolu bir gün yaşadık.

Elif tanışma hikayelerini anlatıyor:

“Ben Kalu Bela kavramıyla tanıştıktan sonra ruhların ilk kez daha ruhlar alemindeyken, dünya yaratılmadan tanıştığına inanıyorum. Yani bedenden önce ruh yaratıldı ve tüm ruhlar orada toplandı. Bence biz Ayvaz ile orada tanıştık. Çünkü bazı insanları ilk gördüğünüzde tanıdık gelir, bazı insanlara da ne yaparsanız yapın alışamazsınız, ruhlarınız tanışmamıştır çünkü. Bu yüzden Ayvaz ile sanırım binlerce yıl öncesinde tanıştık, sadece yeni haberimiz oldu.

Ayvaz’a yakışan eğlenceli bir evlenme teklifiydi. Beni telefonla arayıp “akşam beraber yemek yiyelim” dedi. Buluştuğumuzda daha önceden beğendiğimiz ve aldığımız alyansları kutusuyla bana verdi. “Çantana koyar mısın” dedi. Sonra yemek yiyeceğimiz restorana, Karaköy’e geldik. Bu arada havadan sudan meseleleri konuşuyorduk ki bir anda bana “çantandaki yüzükleri çıkarır mısın” dedi. Çıkardım. “Benimle evlenir misin” dedi. Ben de “evet” dedim. Sanırım evlenme teklifi alacağı yere çantasında yüzüğüyle giden nadir kadınlardan biriyim”

Elif bir haber spikerliği yapıyor Ayvaz ise antika işi ile uğraşıyor. Mesleklerinin hayatlarına etkisini Elif değerlendiriyor: “Şimdiye kadar izin günleri dışında bir dezavantajını yaşamadık. Haber merkezinde çalıştığım için insanların resmi izin günlerde bizler mesaide oluyoruz günlerde ayvaz çalışmadığı için kayıp günler bizim için. Ayvaz haberleri takip eden biri. Uzun uzun gündemdeki gelişmeleri konuşuruz. Malum Türkiye’de gündem de her an değişiyor ve çeşitli. Çoğu zaman tartışmalı biter hatta bu sohbetler Ayvaz’ın işi eski ve antika eşyalarla. Özel bir eşya bulunca fotoğrafını çekiyor ve akşam bana onun özelliklerini anlatıyor. Ben de eşyaları incelmeyi ve dinlemeyi seviyorum.”

Gelin Saç-Sister’s

Makyaj: Mac

Gelinlik: Hüsniye Modaevi

Damatlık: Network

Fotoğraf: Ufuk Sarışen

Düğün Klibi: Ufuk Sarışen

İstanbul Düğün Klibi – Elif ve Ayvaz

istanbul vintage dugun istanbul dugun fotograflari istanbul dugun fotograflari istanbul dugun fotograflari vintage istanbul dugun berberi istanbul dugun makyaj istanbul dugun kuaför istanbul dugun fotograflari kuaför istanbul dugun fotograflari istanbul dugun fotograflari - vapurda istanbul dugun fotograflari koc muzesi gelin fotograflari turkiye dugun fotograflari vintage wedding turkey istanbul wedding istanbul vintage istanbul dugun fotograflari istanbul dugun fotograflari istanbul dugun foto istanbul dugun fotograflari istanbul dugun fotograflari turkey wedding photos istanbul dugun fotograflari koc  wedding portrait istanbul istanbul dugun fotograflari gece

Yorum - Comment

%d blogcu bunu beğendi: