Grand Tarabya ve Urza Dugun Fotograflari

Melike ve Onur

Sevgili Melike ve Onur Boston’da yaşayıp Türkiye’de evlenen harika bir çift. Düğün öncesi yaptığımız Skype görüşmesinde de ne kadar naif ve düzgün insanlar olduklarını az çok anlamıştım ama düğün günü bunu gözlerimle gördüm. Fotoğraf için ne söylediysem fazlası ile yaptılar. Zaten harika doğal anlara da tanıklık ettim ve bu da fotoğraf anlamında çok keyif almama sebep oldu. Sevgili Gökhan ve Kaan’da bana çok sağlam destek verdiler çekim anlamında.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Grand Tarabya ve Urza Dugun Fotograflari Grand Tarabya Dugun Fotograflari Grand Tarabya Dugun Foto Grand Tarabya Dugun Foto - hazirlik Grand Tarabya Dugun Foto - gelin hazirlik Grand Tarabya Dugun Foto - gelin makyaj Grand Tarabya wedding photos- groom Grand Tarabya wedding photos- groom Grand Tarabya wedding photographer Grand Tarabya wedding photographer - moments Istanbul Grand Tarabya wedding photographer - moments Istanbul Grand Tarabya wedding photography Istanbul Grand Tarabya wedding photography groom Istanbul Grand Tarabya weddings Istanbul Grand Tarabya weddings - photos Istanbul urza dugun fotograflari Istinye urza dugun fotograflari Istinye urza dugun fotograflari Istinye urza dugun fotograflari - dis cekim Istinye tarabya dugun fotograflari - dis cekim Istinye urza dugun fotograflari - dis cekim Istinye urza dugun fotograflcisi - hazirlik Istinye urza dugun fotograflcisi Istinye urza dugun fotografIstinye urza dugun foto Istinye urza dugun dis cekim Istinye urza wedding photos Istinye urza wedding photography Istinye urza dugun fotograflari - gelin damat Istinye urza dugun fotograflari - gelin damat Istinye urza dugun fotograflari - gelin damat konusma Istinye urza dugun fotograflari - damat konusmaIstinye urza dugun fotograflari - ilk opucuk Istinye urza dugun fotograflari - ilk opucuk Istinye urza dugun fotograflari - yemek Istinye urza dugun fotograflari gece

Grand Tarabya Otel odasında başlayan hazırlık otel önünde ve sonrasında düğün mekanı olan Urza‘daki dış çekim ile devam etti. Mekanın kendi fotoğraf ekibi olması sebebi ile çekim iznimiz ilk dansa kadardı. Biz de bu süreyi verimli kullanmaya çalıştık. Hatta ilk danstan hemen önce mekanı fon yaparak bir gece portresi de sıkıştırdık araya.

En güzeli, sevgili Melike ve Onur’un sonuçtan memnun kalmasıydı. İyi ki sizleri tanımışım. Sonsuz mutluluklar.

Grand Tarabya ve Urza Dugun Fotograflari Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın