Turkiye Aile Tatili Cekimi

Nabiha ve Oliver 2 yaşındaki kızları Emma ile birlikte ufak çaplı bir Türkiye turu yaptılar. Ben kendilerine İstanbul ve İzmir bölümlerinde eşlik ettim. Nabiha Tunus, Oliver ise Fransız kökenli harika bir çift ve aile. İstanbul’a gelmeden önce oldukça detaylı bir planlama yaptık öncesinde. “Turkiye Aile Tatili Cekimi” yazısının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz…

Öncelikle Emma için bakıcı arayışına girdik. Ben de tanıdıklarımdan referansı iyi olanlarından üç seçenek sundum ve sevgili Elif ile anlaştılar. İstanbul çekimi için benim VIP paketimi istediler ve kısa bir süre olmasına rağmen tüm ekibi toparlamayı başardık. Saç ve makyajı sevgili arkadaşım Cevahir yaptı Hotel Raffles Istanbul’daki odalarında. Ben de bu sırada yanlarına geldim ve Raffles’ın muhteşem odalarında, ve balkonunda çekimler yaptım.

Ardından şöförlü VAN aracımıza atladık. Ben, Elif ve üç kişilik aile ile birlikte önce Taht İstanbul’a geçtik. Buradaki fonlar ve manzarada bir çok çekim yaptık ve oldukça güzel vakit geçirdik. Hatta tüm aile buradaki kiralık Osmanlı kostümlerini de denediler. Ardından Ortaköy Meydanı’na geçtik. Burası çocuklar için bir cennet. Güvercinlere yem atmaya bayılıyorlar hepsi. Hem de fotoğraf için harika fırsatlar oluşuyor bu sayede.

Boğazda Özel Yat

Son aktivitemiz ise Boğaz’da kiraladığım motor yat ile bir saatlik bir çekim turu yapmak idi. Burada da hem mis gibi Boğaz havasını içimize çektik hem de bolca fotoğraflar çektik. Gün batımına tanıklık etmek de ayrıcalıktı. Son olarak çiftimizi tekrar Raffles Istanbul’a bıraktık ve Çeşme’de görüşmek üzere ufak bir mola verdik.

Aslında İzmir için bir çok nokta düşünmüştük ancak çift kaldıkları Biblos Resort Alaçatı’nın oldukça güzel olduğunu görünce planlar değişti. Tüm fotoğrafları burada çekme kararı aldık ve yaklaşık 1 saat içinde hızlıca bir çekim turu yaptık. Tropikal bitkiler, havuz ve deniz kenarında vakit geçirdik. Sonuç olarak bu güzel aile keyifli bir deneyim yaşadık. Tekrar görüşmek umuduyla. 

Turkiye Aile Tatili Cekimi by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın