Sunset Grill Bar Dugun Fotograflari

Selim ve Jordan Amerika’dan Türkiye’ye gelen bir çiftim. Selim’in ailesi İstanbul’da yaşadığından düğünlerini de orada yapmaya karar vermişler. Sonuç olarak düğün günü için de Four Season Bosphorus Hotel ve Sunset Grill & Bar’ı seçmişler. “Sunset Grill Bar Dugun Fotograflari” yazısının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz…

Selim Califorina’da Kia Motors’da araba tasarımcısı başarılı bir Türk mühendis. Jordan ile’de California’da tanışmışlar. İlk önce düğün hazırlıkları için Four Season Bosphorus Hotel’de idik. Hazırlık odası Osmanlı motifleri ile süslü otantik bir atmosfere sahipti. Burada Jordan’ın kız kardeşi ve annesi ile birlikte saç ve makyaj ile başladı hazırlık. Ardından Jordan annesi ve kız kardeşinin yardımı ile sıradışı gelinliğini giydi. Sıradışı diyorum çünkü çok açık buğday rengi ve üzerinde kırmız ve pembe gül motifleri olan bir gelinlikti.

Ardından Selim ve Jordan otel lobisinde ilk buluşmalarını gerçekleştirdiler. Her ikisi de oldukça heyecanlıydı bu anlarda. Sonrasında da otelin harika bahçesinde kısa bir dış çekim yaptık. Özellikle otelin bahçe fonları ve Boğaz’ın manzarası gerçekten nefes kesici. Bahçede aileler ile birlikte grup çekimi de gerçekleştirdik. Otel çıkışında Selim’in babasının koleksiyonunda yer alan klasik bir Ford Mustang bize eşlik etti. Daha sonra nikah ve resepsiyon için Sunset Grill Bar a geçtik.

Sunset’de Nikah ve Resepsiyon

Buğday sarısı renkli bitkilerin fon oluşturduğu alanda kıyılan romantik bir nikaha şahit olduk. Üstelik Jordan gelirken Franz Schubert’s Ave Maria ‘sı çalıyordu. Gelinliği ile fondaki bitkiler aynı tonardaydı ve gerçekten çok hoş duruyordu bu görüntü. Özellikle bu bahçedeki gelincik çiçeğini anımsatan dev aydınlatmaları çok beğeniyorum. Onlar da arka planımıza hem gündüz hem gece etkili bir tat kattılar. Nikah genelde eğlenceli anlara sahne oldu. Bardak kırma gibi sembolik Musevi geleneklerini de yerine getirdi gelin ve damadımız.

Ardından Sunset bar kısmında çılgın bir gece bizleri bekliyordu. Önce yemek yendi, akabinde de konuşmalar ve pasta kesimine geçildi. Daha sonra Jordan kıyafet değiştirdi ve önceden hazırladıkları dans performansını gerçekleştirdiler Selim ile.

Sonuç olarak Amerika ve Turkiye’den gelen 80 kişilik bir davetli grubuyla harika vakit geçirdik. Kendilerine bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Sroty filmin düğün videosu için :

Sunset Grill Bar Dugun Fotograflari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın