Sumahan on the Water Düğün Fotoğrafları

Gözde ve Yiğit

Sumahan on the Water Düğün Fotoğrafları : Sevgili Gözde ve Yiğit’in fotoğraflarına bakınca ilk aklımda gelen, görüşme için kafede oturduğumuzda birbirimize anında kanımızın kaynaması oluyor. Samimi ve doğal fotoğrafların ortaya çıkması için çift ve fotoğrafçının iletişimi çok önemli. Bu iletişim teknik anlamda bir iletişim değil, yani ne çekileceğinin konuşulması, elinize bir çekim listesi tutuşturulması değil kastettiğim. Çifti tanımak, onların dünyalarına girebilmek ve insan olarak değer vermek asıl olan. Gözde ve Yiğit ile de fotoğraf işin bahanesi gibi geliyor bana, fırsat buldukça kendilerini görmek ve ziyaret etmek istiyor insan. Bahsettiğim iletişim türü böyle bir şey. Bu yakalanınca da arkadaşlarınızı mutlu etmek için iyi fotoğraf çekmeye çalışıyorsunuz ister istemez. Onları bu şekilde mutlu etmek için uğraşıyorsunuz.

Yazının devamını sayfanın sonunda bulabilirsiniz… 

Sumahan on the Water Sumahan Düğün Fotoğrafları Sumahan on the Water Düğün Fotoğrafları damat sumehan dugun Sumahan on the Water Düğün Fotoğrafları iskele sumehan Sumahan on the Water Sumahan on the Water Düğün Fotoğrafları pasta kesim Sumahan on the Water Düğün

Sumahan on the Water düğün fotoğrafları çekmek ve günü geçirmek için her yönü ile sıra dışı bir otel. Boğaza sıfır bahçeli odalarda hazırlık, sulara uzanan iskelede hatta otelin teknesinde fotoğraf çekimi, Boğaz köprüsünü tam karşıdan gören gün batımı manzarasında nikah kıyılması gibi ezber bozduran durumlar söz konusu Sumahan on the Water‘da. Gözde ve Yiğit’in de rüya gibi geçti düğün günleri.

Yüzünüzdeki tebessüm hiç bozulmasın, hep mutlu kalın!

Sevgilerimle.

Sumahan on the Water Düğün Fotoğrafları by Ufuk Sarışen
RELATED POSTS

Yorum yapın