Sugar Beach Clup Düğün Çekimi

Amanda ve Dean’de bir çok İngiliz çift gibi evlenmek için Fethiye Ölüdeniz’i seçenlerden. Düğün mekanı olarakta huzurun kelimesinin tam karşılığı olan Sugar Beach Club’ı seçtiler. Sugar Beach Clup Düğün Çekimi by Ufuk Sarisen

Düğün günü sabahı önce Dean ve en iyi arkadaşının hazırlığı için otel odasındaydık. Bu arada çiftin harika bir bebekleri var. Onun takım elbisesini fotoğraflamak da ayrı bir keyifti bu odada. Ardından Amanda’nın odasına geçtik. Önce bahçede Amanda’nın gelinliğini fotoğrafladık. Sonrasında da saç ve makyaj aşamasını çektik. Odada Amanda’nın bebeği ile geçirdiği özel anlar bizim en çok keyif aldığımız zamanlardı. Dayanamayıp o anları videoya da çektik. Bu postun en altında izleyebilirsiniz. Arkadaşlarının yardımı ile gelinliğini giydikten sonra, nikah için odadan ayrıldık.

Annesi ve iki nedimesi eşliğinde Amanda kumsaldaki nikah alanına geldi. Daha önceden gelip kendisini bekleyen Dean ile buluşup deniz kenarındaki tagın altına geldiler. Burada yaklaşık 14 kişilik davetlinin huzurunda bebkleri ile beraber romantik bir nikah kıyıldı. Hemen ardından kumsalda gurup çekimleri yaptık. Sonrasında da gün batımında çiftin dış çekimini gerçekleştirdik.

Akşam olduğunda Sugar Beach’in yemek alanındaydık. Burada önce Dean’in konuşmasını dinledik, ardından pasta kesildi ve çılgın danslar başladı. En sonunda da sahilde yakılan mumlar ve maytaplar eşliğinde fotoğraf çekimi ile geceyi noktaladık.

Bu harika aileye sonsuz mutluluklar diliyorum.

Sugar Beach Clup Düğün Çekimi by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın