Ritz Carlton Dubai Düğün Fotoğrafları

Houston’dan Dubai’ye Düğün Yolculuğu

Ritz Carlton Dubai Düğün Fotoğrafları : Sevgili Noureen ve Ahmed ile Dubai düğün fotoğrafları çekimi için anlaştığımızda oldukça sevinmiştim çünkü mevsim itibari ile Türkiye soğumuşken sıcak bir iklime geçecektik. Noureen ve Ahmed Houston’da yaşayan Amerikalı bir çift. Destinasyon düğünü için Dubai‘yi seçmişler. Davetliler de Amerika ve Ortadoğu’nun çeşitli yerlerinden gelerek düğün için burada toplanmışlar.

Yazının devamını sayfanın sonunda bulabilrsiniz… 

dubaiBurj Al Arab Dubai Wedding Burj Al Arab Wedding Photos burj khalifa Dubai Weddings burj khalifa Dubai Wedding Photos Ritz Carlton Dubai Düğün Fotoğrafları dubai dugun Wedding Photos at Ritz Carlton Wedding Photos at Ritz Carlton Dubai dubai Photos at Ritz Carlton Dubai Wedding Photos at Ritz Carlton Dubai Ritz Carlton Dubai Wedding Ritz Carlton Dubai Fotoğrafları Ritz Carlton Dubai Düğün Fotoğrafları Wedding documentary

[youtube id=”aRqUXUIUTQ”]

Videocu arkadaşım ve ben düğünden önceki gün Dubai’ye geldik. Oldukça verimli bir şekilde şehri dolaştık, video için atmosfer görüntüleri topladık. Düğün günü Ritz Carlton Dubai Otel‘de hazırlıklar ile başladık, ancak hazırlıklar çiftin tahmininden uzun sürdüğü için gün ışığında çekim yapma şansımız olmadı. Otelin içi ve bahçesinde kısa bir çekim yaptık. Bu durumdan ötürü çifte ertesi gün çekim yapmayı önerdim ve kabul ettiler.

Ritz Carlton Dubai düğün gecesinden sonra ertesi gün Burj El Arab sahilinde ve dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa fonlarında dış çekim yaptık.

Sevgili Noureen ve Ahmad’a sonsuz sevgilerimle…

Ritz Carlton Dubai Düğün Fotoğrafları by Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın