Palm Beach Plaj Düğünü Fotoğrafları

Nefis bir çift, Nefis bir Palm Beach Plaj Düğünü

Rozen ve Hüseyin ile sabah Gazimağosa’da Palm Beach Otel’deki odalarında buluştuğumuzda yüzlerdeki gülümseme günün nasıl geçeceği ile ilgili ipuçları veriyordu aslında. Rozen heyecanla kendi tasarladığı el çiçeğini, davetliler için hazırladığı puroları, deniz yıldızından yapılmış davetli kartlarını, plaj düğünü atmosferine uygun terliklerini göstermeye başladı. Rozen düğünü aslında yurtdışında yapmayı düşünmüştü öncelikle. Destination Wedding konsepti için Küba’dan Karayiplere kadar uzanan bir araştırmaya girişmişlerdi. Daha sonra da yenilenen Palm Beach Kıbrıs Plaj Düğünü için akıllarına gelmişti.

[youtube id=”rBxaA0SIIm4″]

Otelle görüştüklerinde bunun bir ilk olacağını öğrenmişler ve otelle birlikte hazırlıklara başlamışlardı. Rozen nerdeyse her detayla ilgilenmiş, sandalyelerden, evlilik platformuna, kumsaldaki işaret tabelalarından, masalara kadar her detay ile tek tek uğraşmıştı. Bunun sonucunda da ne Türkiye ne de Kıbrıs’ta görmeye alışık olduğumuz sıra dışı bir düğün atmosferi yaratılmıştı.

Rozen ve Hüseyin arkadaşları ile kendi odasında güle oynaya hazırlanırken, Hüseyin in odasında eğlence tavan yapmıştı. Hazırlık sonrası düğünün yapılacağı plajda ve iskelede ufak bir tur atıp fotoğraf çekimi yaptık. Ardından Rozen ve Hüseyin ‘in harika ailesi ve yakın arkadaşları ile plajda fotoğraf çekimi gerçekleştirdik. O günün benim için en keyifli anlarından biri nikah için Rozen’i plaja tekne ile getirmek oldu. Gazimağusa limanından bindiğimiz teknede Rozen, ben ve kaptan ile birlikte Palm Beach plajına doğru yola çıktık. Bu sırada tam Rozen’in fotoğraflarını çekiyordum ki “ hadi ver makineyi biraz da ben seni çekeyim dedi”Rozen ve nefis fotoğraflarımı çekti gerçekten:)

Plajda Rozen’i erkek kardeşi karşıladı, sonra amcası, ardından dedesi eşlik etti ve en son dedesi Hüseyin’e teslimatı yaptı:) Tam gün batımında romantik bir nikah kıyıldı ardından nefis bir açık büfe yemek sonrası gece başladı.

Plajda yakılan ateşler, nefis kokteyller, harika müzikler ve hepsinden önemlisi eğlenmesini bilen güzel insanlar. Ağzımız kulaklarımızda çekim yaptık diyebiliriz. Gece yarısının ardından çekim bittikten sonra kendimizi Akdeniz’in sıcak sularına bıraktık. İşin güzel tarafı bunu Rozen – Hüseyin ve orada tanıştığımız nefis insanlar ile birlikte yaptık

Sanırım son yılların en karakterli plaj düğünü ile karşılaştık. Gün ve gece hiç bitsin istemedik.  Çok mutlu olun sevgili Rozen ve Hüseyin.

kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari kibris dugun fotograflari north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos north cyprus wedding photos

Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın