Palm Beach Otel Gazimağusa Düğün

Gizem ve Ali ile Gazimağusa Düğünü

Gazimağusa turistin Girne’ye göre daha az olduğu gerçek Kıbrıs yaşantısının devam ettiği, tarihin henüz korunduğu harika bir şehir. Fotoğraf içinse çok sevdiğim sarı tonların hakim olduğu fonlar ile tam benlik.

Gizem ve Ali ile bu fonlar yerine düğünün yapıldığı Kıbrıs’ın en güzel otellerinden ve plajlarından olan Palm Beach Otel’i seçtiler fon olarak. Çok da iyi yaptılar. Burası benim de kendimi çok rahat hissettiğim harika çalışanları olan bir işletme yanı zamanda.

Gizem ve Ali ile fotoğraf çekimi sabah erken başladı. Çiftimiz uyanır uyanmaz hazırlıklar başlamadan günlük kıyafetleri ile bir çekim yaptık, hatta denize girdik. Bu neşeli başlangıç hepimize çok iyi geldi. Ardından hazırlıklar başladı. Bu arada hazırlığın en güzel sürprizi Gizem’in annesinden geldi Selen Hanım’dan geldi. Gizem’in 10 adet bebek ve çocukluk fotoğrafı yatağa yayıldı ve ortasına da bir not yazıldı.

“13.10.2013

Canım biriciğim,

Bu gün evleniyorsun. Bu gün senin günün. Annem daha dün gibi seni elime alışım. Zaman ne kadar çabuk geçiyormuş. Bu gün sen elimden uçuyorsun, telli duvaklı gelin oluyorsun. Bundan sonraki dileğim bir ömür mutlu olun. Seni çok ama çok seviyorum. Hayattaki tek amacım ve tek varlığımsın. Bizim için Keyzi oldun, Gizem oldun, Optik oldun. Damadımla birlikte bir ömür mutlu ol. Sevi seviyorum.

Annen”

Hazırlılar sonrası nedime ve sağdıçlar ile birlikte nefis bir dış çekim yaptık Palm Beach’in havuz başında. Ardından otel bahçesinde nikah töreni ve Orkestra Müzikal in etkili performansı ile eğlenceli bir gece geçirdik.

Keyifli bir çekim günü daha geride kaldı, en önemlisi hayatımıza harika insanlar girmiş oldu.

Ufuk Sarışen

palm beach gazimagusa dugun fotograflari 2 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 3 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 4 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 5 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 6 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 7 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 8 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 9 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 10 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 11 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 12 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 13 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 14 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 15 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 16 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 17 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 18 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 19 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 20 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 21 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 22 palm beach gazimagusa dugun fotograflari 23

RELATED POSTS

Yorum yapın