Oludeniz Billy’s Beach Dügün Fotograflari

Ingiliz Çift Lucy ve Lewis

Lucy düğün gününden tam 3 yıl önce benimle iletişime geçmişti. Bu süre içerisinde de maillerle sürekli iletişimde kaldık, düğün gününü detaylandırdık.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Oludeniz Billys Beach Wedding Photos Oludeniz Flamingo Hotel Photos Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - bride room Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - bride dress Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - groom Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - groom Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - getting ready Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - bride getting ready Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - moments Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - moments Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - mom Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - mom cries Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - mom cries Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - groom and friends Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - groom and friends in the pool Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - details Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - hair and make up Oludeniz Flamingo Hotel Wedding Photos - hair and make up Oludeniz Billys Beach Wedding Photos Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - groom Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - mother and bestman Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - father and brideOludeniz Billys Beach Wedding Photos - father and bride Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - first kiss Oludeniz Billys Beach Wedding Ceremony Photos Oludeniz Billys Beach Wedding Ceremony Photos Oludeniz Billys Beach Wedding Ceremony Oludeniz Billys Beach Wedding Ceremony Photograps Oludeniz Billys Beach Wedding Ceremony Photograps Oludeniz Billys Beach Wedding PhotographsOludeniz Billys Beach Wedding Oludeniz Billys Beach Wedding Shooting Oludeniz Billys Beach Wedding Shootings Oludeniz Billys Beach Wedding Portrait Session Oludeniz Billys Beach Wedding Portrait Session Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - To the reception Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - first dance Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - fire dancerOludeniz Billys Beach Wedding Photos - fire dancer show Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - groom speach Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - dance Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - cake cutting Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - party Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - reception Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - night reception Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - dance Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - dance of the couple Oludeniz Billys Beach Wedding Photos - dance of the couple

Çekim günü Lucy ve Lewis’in konakladığı Ölüdeniz Flamingo Hotel’de buluştuk. Tüm aile ve davetliler de buradaydı. Lucy tanıdığım en iyi niyetli ve temiz kalpli insanlardan ve kendi karakterinde biri ile beraber. Çekim boyunca sürekli benim keyfimin yerinde olup olmadığını, bir ihtiyacım olup olmadığını sordular sağ olsunlar. Bunu soruyu benim kendilerine sormam gerektiğini sürekli söylesem de bu değişmedi. Aynı şekilde davetliler de öyle. Bu nazik tavırları için hepsine tekrar çok teşekkür ediyorum. Harikasınız!

Flamingo Hotel çekim ve hazırlık için muhteşem bir yer. Tropikal bir ormanı andıran oda balkonları ve bahçe sıra dışı gerçekten. Lucy İngiltere’de saç ve makyaj tasarımcısı, dolayısı ile tüm nedimelerin ve kendisinin saç ve makyajları ile de uğraştı bir taraftan. Bundan da çok keyif aldığı her halinden belli idi. Bu süre içerisinde Lewis havuzda keyifli dakikalar geçiriyordu arkadaşları ile.

Nikah, yemek ve eğlence Ölüdeniz ‘de Billy’s Beach’in harika atmosferinde gerçekleşti. Sevgili Lucy ve Lewis umarım en kısa sürede tekrar görüşürüz. Sizlere birlikte aşk dolu bir ömür diliyorum.

Diğer Ölüdeniz Düğünleri için lütfen tıklayınız: Ölüdeniz Düğünleri

Lucy ve Lewis in daha fazla fotografı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.ufuksarisen.com/en/lucylewisoludenizwedding-billysbeach-turkey/

Oludeniz Billy’s Beach Dügün Fotograflari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın