Marmaris Dugun Fotografcisi

marmaris wedding photography

UFUK SARIŞEN, MARMARIS DUGUN FOTOGRAFCISI

Selamlar! Bunu okuyorsanız, muhtemelen Bodrum düğününüzü planlıyor ve bir düğün fotoğrafçısı arıyorsunuz. Bu kadar çok seçenek mevcutken, kimi seçeceğiniz konusunda bunalmış ve kararsız hissetmeniz açok normal. Bodrum’a daha önce hiç ayak basmamış fotoğrafçılar da size teklif vermek istiyorlar. Bu durumda benim tavsiyelerime kulak vermenizde fayda var. Fotoğrafçı secimi için en iyi yol referans yöntemi. Çevrenizdeki evli çiftlerle konuşun ve düğün fotoğrafçılarından memnun olup olmadıklarını öğrenin. Mümkünse, fotoğrafçının stilini ve çalışma kalitesini anlamak için fotoğraf albümlerine bakın. Beğendiğiniz isimlerin portfolyolarını incelemek için web sitelerini ziyaret edin. Gördüklerinizi beğendiyseniz ve tarzları düğün vizyonunuza uyuyorsa, onlara ulaşmanın zamanı geldi!

DÜĞÜN GÜNÜ ÇEKİMİ

Oludeniz Dugun Cekimi
HAZIRLIK
Oludeniz Dugun Cekimi
ÇİFT ÇEKİMİ
Oludeniz Wedding Photos
DRONE
Oludeniz Dugun Cekimi
NİKAH
Oludeniz Wedding Photos
RESEPSİYON
Oludeniz Dugun Cekimi
PARTİ

Düğün Belgesel Fotoğrafları!

Marmaris’deki yaklaşan düğününüz için tebrikler! Düğün fotoğrafçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz! Düğün gününüzden önce ne istediğinizi konuşmak için sizinle bir araya gelmekten mutluluk duyarız. Türkiye’de olmasanız bile, fotoğraf çekiminizin tüm ayrıntılarını gözden geçirmek için Skype veya Facetime vb. üzerinden sohbet edebiliriz. Fotoğraflarınızın tarzınızı ve tercihlerinizi yansıtması bizim için önemli, bu nedenle her çekimi beğeninize göre uyarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Düğün hazırlıklarınızın başlangıcından gecenin sonuna kadar tüm özel anlarınızı belgesel tadında kaydederek yanınızda olacağız. Fikirleriniz ve ihtiyaçlarınız bizim için çok değerli çünkü bugünün sizin gününüz olduğuna ve tam olarak istediğiniz gibi olması gerektiğine inanıyoruz.

Nasıl ?

Hazırlıklar sırasında sabahın erken saatlerinde fotoğraf çekmeye başlıyoruz. Daha sonra dışarıda çekimler yapıyoruz. Ardından aileniz ve arkadaş gruplarınızla fotoğraf çekimi yapıyoruz.

Sırasıyla, törenin başlaması ve yemek alanına gelişiniz gibi önemli anları fotoğraflıyoruz. Birlikte ilk dansınızın fotoğraflarını da çekiyoruz.

Günün sonlarına doğru gece eğlencesi, pasta kesimi, çiçek atma ve after partiden kareler alıyoruz. Düğün gününün sonuna kadar kalıyoruz.

Temel olarak, düğün gününüzde olan her şeyi yakalamak istiyoruz. Sonsuza kadar hatırlayacağınız her özel anın fotoğrafının çekildiğinden emin olmak istiyor

Hizmetler Neler?

Düğün günü fotoğraf çekimi

Düğün günü öncesi veya sonrası fotoğraf çekimi

Drone çekimi

Düğün videosu

Albüm seçenekleri

Hızlı teslimat seçeneği

Marmaris ve Tüm Dünyaya Hizmet Veriyorum!

LOVE / LIGHT / MOMENT

Merhaba! Ben Düğün Fotoğrafçısı Ufuk Sarışen

Kişisel fotoğrafçınız olacağım ve sizin için önemli olan tüm özel anların fotoğraflarını çekeceğim. Düğünler, çiftler, aileler ve portreler konusunda deneyimli, ödüllü bir fotoğrafçıyım, bu nedenle size yüksek kalitede hizmet vereceğime güvenebilirsiniz.

Photographer Ufuk Sarisen

BAZI GÜZEL SÖZLER

“En mutlu günümüzü hayat boyu hayranlıkla bakacağımız harika karelerle taçlandırdığınız için size minnettarız. O ‘an’ları tüm doğallığıyla yakalayıp kendi hikayemizin baş rollerini yaşattınız bize. Çift makineyle hem teknik hem duygu olarak en ideal fotoğrafları çektiniz. Albüm yaparken aralarından seçmekte epey bir zorlandık:) Ne kadar teşekkür etsek az, iyi ki karşılaştırdı hayat bizi!”

Catherine & Christopher

Timeless Photos

Beni düğün fotoğrafçınız olarak seçerek, yıllar sonra dönüp baktığınız, günün tüm duygusal ve neşeli anlarını yeniden yaşayabileceğiniz zamansız fotoğraflara sahip olacaksınız. Hikayenizde görüşmek dileğiyle…

DÜĞÜN VİDEOSU!

Lütfen sesini açın!

İyi Seyirler

RELATED POSTS

Yorum yapın