MARMARIS DÜĞÜN, D-HOTEL MARIS

D-Hotel Maris ‘de Marmaris Düğün | Rus Çiftimiz Ksenia ve Pasha

Ksenia ve Pasha Türkiye ‘de evlenmeyi seçen bir Rus çiftimiz. Moskova’dan Marmaris’e aileleri ile gelip sade ve şık bir düğün ile evlendiler. Marmaris düğün çekimi için etkili bir çok seçeneğin olduğu bir yer. Belki de bunlar içinde en iyisi de D-Hotel Maris. Otel kendine ait bir yarım ada üzerine kurulu, çam ormanları içinde üç adet özel plajı ile eşsiz bir doğaya sahip. Deniz manzarasını ise anlatılamayacak şekilde güzel.

Böyle harika bir mekanda daha önceden fotomodellik yapmış bir gelin ve ondan aşağı kalmayan bir damadımız olunca da fotoğraf çekimleri bizim için rüya gibi geçti. Videomuz da aynı şekilde. Dış çekim için D-Hotel Maris in muhteşem manzaralı  havuzlu terasını, düğün töreninin yapıldığı çimenlik alanı ve otelin helikopter pistinin de yer aldığı tepe manzarasını kullandık. Sanırım burası Türkiye’nin de ötesinde düğün mekanı olarak Dünya’nın en güzel yerlerinden biri. Rusya’dan gelip bu cennet köşeyi keşfeden çiftimizi tebrik ediyor, mutluluklar diliyoruz.

turkey wedding photos turkey wedding photos marmaris marmaris turkey wedding photos turkey wedding photos - d-hotel maris lobby turkey wedding photos - gelin geliyor turkey wedding photos - dugun mekanı d-hotel maris turkey wedding photos turkey wedding photos turkey wedding photos - marmaris rus düğünü turkey wedding photos - marmaris dugunleri turkey wedding photos - rus düğünü marmaris d-hotel maris turkey wedding photos - ilk dans turkey wedding photos turkey marmaris dış çekimturkey wedding photos - marmaris dış çekim foto turkey wedding photos - gelin damat pozlar turkey wedding photos - fotoğraf çekimi turkey wedding photos - rus gelin turkey wedding photos - pre wedding photo session turkey wedding photos - marmaris d-hotel maris helikopter pisti turkey wedding photos - d-hotel maris teras çekimleri turkey wedding photos - balkonda çekim turkey wedding photos turkey wedding photos - plajj düğünü marmaris

D-Hotel Maris Marmaris Düğün – Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın