Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari

Sevda+Tugrul, İzmir LA Mahzen Düğün Fotoğraf ve Videosu

Sevda ile yıllar önce fotoğraf sayesinde tanışmıştık, hatta benim çekimlerime misafir olmuştu. Yıllar sonra arayıp “ben evleniyorum, müsait misin?” dediğinde de çok sevindim. Hele Tuğrul’u da tanıyınca “kesin iyi bir şeyler olacak” diye düşündüm.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

LA Mahzen Dugun Fotograflari Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari Lucien Arkas hazırlık Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari Lucien Arkas Baglari Arkas Baglari Dugun Fotograflari Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari İzmir Dugun Fotograflari izmir dugun Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari mahzen izmir dogal fotolar gelin izmir Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari Lucien Arkas Baglari Dugun Foto Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari Lucien Arkas Baglari Turkey wedding Izmir Dugun FotograflariLucien Arkas Baglari Dugun Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari Lucien Arkas Baglari FotograflariIzmir Baglari Dugun Fotograflari ilk dans izmir izmir dugun Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari Lucien Arkas Baglari Dugun Foto Lucien Arkas Baglari Dugun Fotografcisi Lucien Arkas Baglari Dugun gecesi Lucien Arkas Baglari Dugun Fotografcisi Lucien Arkas Baglari Dugun Fotografcisi Izmir LA Mahzen Dugun Foto

Düğün Klibini buradan izleyebilirsiniz:

[youtube id=”CYANp4okMHY”]

Tuğrul ve kardeşi Çağrı iki sıkı motorcu, enduro kullanıyorlar. Ben de malum Vespa kullanıcısıyım. Bilen bilir, Vespa ile uzun yol yapmak işkencedir ama kısa mesafelerde ve şehir içinde de üzerine motor tanımam. Bir gün ikisiyle buluşup Çeşme yarımadası turu yapmaya karar verdik. Ben nedense gaza gelip bu 222 kilometrelik rotada onlara eşlik ettim. Sanırım 1 hafta sürdü yorgunluğum:) Bu sayede Sevda’dan sonra Tuğrul’u da tanıma şansım oldu.

Düğün günü bana North Carolina’dan Isil Donkhe eşlik etti ikinci fotoğrafçı olarak, sağ olsun. Bunun yanı sıra yaklaşık 10 kişilik İstanbul ekibimiz de bize dahil oldular. Kapsamlı ve keyifli bir çekim oldu. Exixis Event Organizasyon harika bir fon yaratmıştı bizler için. İzmir Express de konukları coşturarak gece fotoğraflarımıza tat kattı.

LA Mahzen ‘deki hazırlık sonrası dış çekimi Luciene Arkas Bağlarının içinde yaptık. Burada hem drone ile havadan çekim yapma şansımız da oldu. Kral mezarlarının olduğu tepe çekim için harikaydı. Bu tepe gece sonrası bize after parti mekanı olacaktı. Gece 03:00 e kadar eğlencenin tam içinde çekim yapmaya devam ettik. Ardından çekim ekibi ile birlikte gece yarısı kahvaltısı için İzmir’in yolunu tuttuk:)

Sevgili Sevda ve Tuğrul, harikasınız ikiniz de. Çok eğlendik, çok keyif aldık sizi fotoğraflamaktan. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere.

Fotograflarin tamamı icin asagıdaki slide showu izleyebilirsiniz :

[youtube id=”QJNHZPn1P68″]

Lucien Arkas Baglari Dugun Fotograflari ve Videosu by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın