Izmir Luciene Arkas Baglari LA Mahzen Dugun Fotograf ve Videosu

Esra ve Kemal ile

Esra ve Kemal ile Urla’da gerçekleştirdiğimiz Save the Date çekimi (fotoğraflarin linki bu yazinin en sonunda) sonrası sıra düğün gününü çekmeye gelmişti. Fotoğrafta bana bu sefer Atlas Dergisi fotoğrafçılarından, belgesel projeleri ile tanınan Kerem Yücel eşlik edecekti. Hemen söyleyeyim Kerem harikalar yarattı. İlk defa düğün çekiyor olmasına rağmen fotoröportaj disiplini ile konuya yaklaşıp, süpriz açılardan sıra dışı anları fotoğraflaması beni oldukça şaşırttı açıkçası. Belgesel disiplinin düğün fotoğrafçılığının en önemli öğesi olduğunun ispatı idi bence Kerem’in başarısı. Videoda da sürekli çalıştığım eski dostum Gökhan ve drone pilotu Tayfun’da o gün harika işler çıkardılar.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Luciene Arkas Baglari LA Mahzen Dugun Luciene Arkas Baglari LA Mahzen Dugun Hazirlik LA Mahzen Dugun Hazirlik Saç LA Mahzen Dugun Hazirlik Saç LA Mahzen Dugun Zeybek Hazirlik LA Mahzen Dugun - Gelin ayakkabı LA Mahzen Dugun - Gelin ayakkabı altına isim yazıyor LA Mahzen Dugun - Gelin göz makyajı LA Mahzen Dugun - damat hazırlık LA Mahzen Dugun - şarap LA Mahzen - fıçılar LA Mahzen - Gelin saç LA Mahzen - Gelinlik LA Mahzen - gelin damat LA Mahzen dış çekim LA Mahzen dış çekim LA Mahzen nikah LA Mahzen nikah töreni LA Mahzen nikah davetliler İzmir Luciene Arkas Bağları Nikah İzmir Luciene Arkas Bağları Nikah İzmir Luciene Arkas Bağları Nikah İlk Opucuk İzmir Luciene Arkas Bağları Nikah Yürüyüşü İzmir Luciene Arkas Bağları Nikah Yürüyüşü  İzmir Luciene Arkas Bağları Düğün Alanı İzmir Luciene Arkas Bağları Düğün Detay İzmir Luciene Arkas Bağları Düğün Detay İzmir Luciene Arkas Bağları Düğün - İlk dans İzmir Luciene Arkas Bağları Düğün - İlk dans İzmir Luciene Arkas Bağları Düğün İzmir Luciene Arkas Bağları Düğün - Gece Eglencesi İzmir Luciene Arkas Bağları Düğün İzmir Luciene Arkas Bağları Düğün - Zeybek İzmir Luciene Arkas Bağları Düğün - PastaLuciene Arkas Vineyard LA Mahzen Wedding Photos Luciene Arkas Vineyard LA Mahzen Wedding Photos Luciene Arkas Vineyard LA Mahzen Wedding Photos Luciene Arkas Vineyard LA Mahzen Wedding Party Izmir Luciene Arkas Vineyard LA Mahzen Wedding Party Izmir Luciene Arkas Vineyard LA Mahzen Wedding After Party Izmir Luciene Arkas Vineyard LA Mahzen Wedding After Party Izmir Luciene Arkas LA Mahzen Dugun - Cicek atma Izmir Luciene Arkas LA Mahzen Dugun - After Party Izmir Luciene Arkas LA Mahzen Dugun - After Party Izmir Luciene Arkas LA Mahzen Dugun - Reception Izmir Luciene Arkas LA Mahzen Dugun - Reception

Esra ve Kemal ile LA Mahzen’in hazırlık odalarında başladı günümüz. Hazırlık sırasında Esra ve Kemal’in harika zeybek dansı provaları bizi sıradan bir hazırlık temposundan çıkaran önemli bir andı. Dış çekim için de mekanın etrafı bize harika imkanlar sundu. Ayrıca restoranın alt katında şarap fıçılarının olduğu 15 dereceye sabitlenmiş Mahzen bölümü de fotoğraf çekimi için enteresan bir fon oldu.

Nikah sonrası, gece İzmir’in dağları manzaralı düğün eğlencesinin yapıldığı resepsiyon bölümüne geçtik. Burası da oldukça hareketli ve eğlenceli bir alana dönüştü. Gecenin unutulmaz anlarından biri Kemal’i arkadaşlarının şampanya ile yıkamalarıydı sanırım:) After parti ise gene alt katta şarapların tanklarda bekletildiği depo bölümümde gerçekleşti.

Fotoğraf ve video anlamında oldukça zengin bir düğün çektiğimiz için tüm ekip oldukça şanslıydık. Esra ve Kemal’de çekimin daha da güçlü hale gelmesi için ellerinden geleni yaptılar. LA Mahzen çalışanları da bizi her zamanki gibi nezaketle ağırladılar. Bu arada Luciene Arkas Bağlarının harika şaraplarını da tatma fırsatı bulduğumuz için de ekstra keyif aldık çekimlerden.

Sevgili Esra ve Kemal’e bu harika ortamı yarattıkları ve bizi de buna dahil ettikleri için çok teşekkürler. Sonsuz mutluluklar!

Düğün Videosu için tıklayın:

https://www.ufuksarisen.com/luciene-arkas-baglari-la-mahzen-dugun-videosu/

Düğün günü tüm fotograflar icin:

https://www.ufuksarisen.com/esrakemal-luciene-arkas-baglari-la-mahzen/

Save the date fotograflari icin:

https://www.ufuksarisen.com/dugun-fotograflari/save-the-date-cekimi-izmir-urla/

Save the date videosu icin:

[youtube id=”4DbRq4s1cZI”]

Izmir Luciene Arkas Baglari LA Mahzen Dugun Fotograf ve Videosu by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın