Kusadasi Aqua Fantasy Dugun Fotograflari ve Videosu

Efes Dış Çekim

Kasra ve Ideh Kanada’da yaşayan İran kökenli bir çiftim. Destinasyon düğün çekimi için Kuşadası’nı tercih etmişler. Aqua Fantasy Hotel‘de daha önce tatil yapmışlar ve buraya tekrar evlenmek için gelmişler, aile ve diğer arkadaşları ile birlikte.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Kusadası Aqua Fantasy Wedding Photos Kusadası Aqua Fantasy Wedding Photos Ephesus Wedding Photos Ephesus Wedding Photography Ephesus Wedding Photographer Ephesus Wedding Photographer Ephesus Wedding Photographer Ephesus Pre Wedding Photographer  Kusadası Aqua Fantasy Wedding Photos Kusadası Aqua Fantasy Wedding Photos - groom Kusadası Aqua Fantasy Wedding Photos - bride Kusadası Aqua Fantasy Wedding Photos - bride room Kusadası Aqua Fantasy Wedding Kusadası Aqua Fantasy Wedding Bride Kusadası Aqua Fantasy Wedding photo Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Couple posing Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Iranian Wedding Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Iranian Wedding Ceremony Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Persian Wedding Ceremony Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Persian First Kiss Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Persian Reception Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Iranian Reception Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Iranian Reception Guests Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Iranian Reception Couple Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Iranian Reception Party Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Iranian Party Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Iranian Cake Ceremony Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Iranian Ceremony Kusadası Aqua Fantasy Wedding - Iranian Ceremony

Çekim günü otel lobisinde buluştuk ve çiftin kardeşleri ile birlikte efsanevi antik şehir Efes’e doğru yola çıktık. Burası her geldiğimde beni büyüleyen bir yer. Zamanında bu liman şehrinin denize kıyısı olduğunu bilmek bile insanı heyecanlandırmaya ve hayal gücünüzü çalıştırmaya yetiyor. Antik tiyatro ve kütüphane arasında gerçekleştirdik çekimleri. Tanıştığım İranlıların geneli kültürlü, çok eğlenceli ve iyi niyetli insanlar. Çiftim ve davetliler ile de benzer şekilde harika vakit geçirdik. Özellikle gece eğlencesi kısmında videocu arkadaşım ve beni sahneye dansa davet etmeleri unutulmaz ve keyifli bir anı oldu bizim için:)

Düğün Günü Videosu:

[youtube id=”8ri8-G0mHMU”]

Bu arada daha önce düğün çekmediğim bir mekandı burası, hatta internet sitesine bakınca sadece Aquapark gibi duruyordu. Ancak içerideki alanın büyüklüğü ve kumsalın hemen yanındaki düğün için ayrılmış çim alanın işlevselliği burayı neden Avrupa’nın destinasyon düğün merkezlerinden biri olduğunu anlamamı sağladı.

Sevgili Ideh ve Kasra ile de bir sonraki tatillerinde gene Kuşadası’nda görüşeceğiz mutlaka.

Sevgilerimle.

Fotografların devamı için slide show’u izleyebilirsiniz: 

[youtube id=”OVctEtaUkvU”]

Kusadasi Aqua Fantasy Dugun Fotograflari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın