Korineum Dugun Fotograflari

Ozge ve Ozkan – Kibris Korineum Dugun Fotograflari

Girne Korineum dugun fotograflari için gerçekten harika bir lokasyon. Aslında burası bir golf kulübü ve oteli. Şehirden uzakta, sakin ve huzurlu bir mekân. Yazın sıcağında da ender bulunan yeşilliklere sahip doğal olarak. Etrafı çevreleyen zeytin ağaçları ve fondaki Beşparmak dağları da sıra dışı bir Akdeniz manzarası sunuyor. Bunun yanı sıra düğün organizasyonu yapan ekip de Fulya Hanım önderliğinde harika işler çıkarıyorlar. Kendilerini tebrik etmek lazım.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Korineum Dugun Fotograflari hazirlik Korineum Dugun Fotograflari - make up mehmet kasapoglu KKTC Korineum Dugun Fotograflari KKTC Korineum Dugun Fotograflari Korineum Dugun Fotograflari kibris dugun belgesel korineum kibris dugun belgesel make up mehmet kasapoglu kibris korineum gelin makyajı - mehmet kasapoglu damat hazirlik korineum damat hazirlik korineum girne damat hazirlik girne damat hazirlik north cyprus wedding - first meeting north cyprus wedding - first meeting north cyprus wedding - ceremonynorth cyprus wedding - couple shooting north cyprus wedding - photo session korineum wedding photos korineum wedding photos korineum wedding photos bridekorineum wedding photos cyprus tebrik sirasi kibris kibris korineum fotograflari kibris korineum dugun fotograflari kibris korineum dugun fotograflari kibris korineum dugun fotograflari kibris korineum dugun fotograflari dugun gecesi north cyprus wedding - reception north cyprus wedding - reception north cyprus wedding - receptionnorth cyprus wedding - reception north cyprus wedding - reception korineum dugun - damat havaya korineum dugun - pasta kibris korineum dugun - after party kibris korineum dugun - after party kibris korineum dugun - after party kibris korineum dugun - after party kibris korineum after party kibris korineum after party kibris korineum after party - moment kibris korineum after party - djkibris korineum after party kibris korineum after party kibris girne korineum after party kibris girne korineum after party kibris girne korineum after party kibris girne dugun gece cekimi

Düğün Günü

Özge ve Özkan’ın hazırlıkları da Korineum ‘daki odalarında başladı. Özkan’ın kalabalık ve coşkulu odasındaki hazırlığı görülmeye değerdi. Gelin odasında kız kardeşleri ile birlikte Özge’nin her fırsatta dans etmesi gece harika bir parti olacağının ipuçları idi. Dış çekim için önce nikah alanının olduğu alana geçtik. Burada zeytin ağaçlarının üzerindeki tül süslemeler fotoğraf çekiminde sıra dışı kareler yakalamamıza sebep oldu. Ardından golf sahasında golf arabaları ile bir tur atıp aile çekimine başladık. Hemen ardından nikah merasimi ile günü batırdık.

Akşam ise tahmin ettiğim gibi düğün eğlencesi gerçekten harika oldu. Gerçekten eğlenen insanları fotoğraflamak beni oldukça heyecanlandırıyor ve keyiflendiriyor. Gece eğlencesinden son ayrılan ben oluyorum bu sebeple.

Sevgili Özge ve Özkan’a sonsuz mutluluklar diliyorum.

Korineum Dugun Fotograflari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın