Divan Koç Müzesi Düğün

This post is also available in: enEnglish

Koç Müzesi Divan Ecem&Okan

Ecem ve Okan ile İstanbul’da ilk buluştuğumuzda hissetmiş ve kendilerine de söylemiştim görsellerinin güçlü olacağını. Bunda enerjilerinin yanı sıra çok sevdiğim Gatsby konseptinin etkili olacağını hissetmiştim, sanırım yanılmadım. Düğün Rahmi Koç müzesinde Divan kalitesinde olacaktı. Gatsby konsepti için daha iyi bir yer düşünmeye de gerek yok gerçekten. Dönemi anlatan bütün pahalı oyuncaklarla atmosfer zaten insanı 1920’lere götürüyor.

Rahmi Koç Müzesini fotoğraf çekimi olarak klişeden uzaklaştırıp, araçların önünde ve içinde poz verdirmeden kullanabilirsen aslında İstanbul’un çok özel yerlerinden birinde fotoğraf çektirmiş olursunuz. Ben de müzenin az kullanılan, “Rahmi Koç’ta düğün dış çekimi” diye bağırmayan fotoğraflar çekmeye çalıştım. Zaten daha çok doğal çekimlerden oluştu dış çekim bölümü.

Koç Müzesi öncesi Zorlu Center’daki Mac de makyaj ile başladı günümüz, ardından Koç Müzesinde Mikail Tarık ile saç yapıldı. Kısa bir dış çekim sonrası sahilde harika bir nikah töreni ve ardından akşam yemeği hızlıca tüketip davetliler kendini sahneye attı. Sinem Aydıner sahnede gerçekten herkesi coşturdu. Ecem’in eski dostu şarkıcı Edis’in davetliler arasından sahneye fırlamasıyla enerji tavan yaptı gerçekten. Son dönemin en eğlenceli İstanbul düğünlerinden birine şahit olduk.

Video için de fotoğraftaki mantıkta bir çekim ve kurgu yaptık. Burada da çok fazla görsel toplama imkanımız olduğu için alternatifi bol olan rahat bir kurgu yapma şansımız oldu.

Sevgili Ecem ve Okan’ın bu özel günlerinin bir parçası olduğumuz için çok şanslı hissediyoruz. Ömür boyu mutluk ve sağlık diliyorum

Ufuk Sarışen

istanbul Turkiye Dugun Fotografcisi pronovias gelinlik vakko smokin istanbul dugun fotografları bridal make up photos mac cosmetics zorlu center turkiye istanbul wedding photos Istanbul divan koc muzesi dugun hazırlık fotografları Istanbul divan koc muzesi dugun dış cekim fotografları Istanbul Divan koc müzesi diş çekim fotograflari istanbul Gatsby style wedding photos Istanbul Dugun Fotograflari diş çekim istanbul wedding romantic photos Istanbul Dugun Fotografları sagdic nedime fotograflari gatsby style wedding photos istanbul istanbul wedding ceremony photos Istanbul Dugun Fotografları dugun detaylari Istanbul wedding first dance photos Istanbul divan dugun eglence fotograflari istanbul wedding party photos Istanbul wedding cake ceremony photos Istanbul wedding photographer

BİLGİLER:

Gelinlik:  Wedding Vakko – Pronovias

Gelin Ayakkabı: Ninewest Türkiye

Makyaj: Mac Cosmetics Zorlu AVM

Saç: Salon Mikail Tarik

Parfüm: Burberry

Damat Takım: Vakko

Kravat: Puro Cotone

Saat: Nautica

Kol Düğmeleri: Kığılı

Damat Ayakkabı: İnci Deri

Parfüm: Armani Code

Düğün Mekanı: Rahmi Koç Müzesi

Dekorasyon: Kurdele Davet Organizasyon

Branding: Prestij Tasarım

Müzik Grubu: Sinem Aydıner

Ses -Işık: Live production

Düğün Videosu: Ufuk Sarışen

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı : Ufuk Sarışen

Yorum - Comment

%d blogcu bunu beğendi: