Ceyda ve Umut – Kıbrıs Korineum Golf Resort

This post is also available in: enEnglish

Ceyda ve Umut ile Kıbrıs Korineum’da

Ceyda ve Umut’un Kıbrıs Korineum fotoğraf çekimi ile başlayan yolculuğumuz İstanbul’da dış çekim ile sonlandı.

Ceyda ve Umut İngiltere’de yaşarken evlenme kararı veriyorlar ve ailelerinin yaşadığı topraklara, yani Kıbrıs’a evlilik töreni için dönüyorlar. Korineum Golf & Beach Resort’u düğün mekanı olarak seçiyorlar. Otel hem düğün misafirlerini ağırlamak hem de keyifli vakit geçirmek için ideal bir yer.

Düğün günü Ceyda sabah odasında saç ve makyaj için hazırlıklara başladığında Umut da otelin havuzunda arkadaşları ile birlikte serinlemeye çalışıyordu. Kıbrıs malum yazın sıcağında terlemeden dışarıda durmanın pek mümkün olmadığı bir yer. Bu sebeple deniz, havuz ve klima üçlüsü serinlemek için oldukça önemli.

Hazırlık sonrası da dış çekim için yeşil tepelerden, çam ağaçlarından ve göletlerden oluşan dev bir alan bizi bekliyordu. Golf arabası ile akşamüstü hava biraz serinleyince eğlenceli bir dış çekim yaptık, çok da zorlamadık çünkü asıl dış çekim İstanbul’da olacaktı.

Nikah için güneşin batışını gören çimenlik alana geçildi. Davetliler yerlerini aldıktan sonra İngilizce kıyılan nikah sonrası yemek ve eğlence alanına geçildi. Kusursuz bir düğün olmuştu.

Dış çekim için 2 gün sonra İstanbul’da buluştuk.  Ufak bir İstanbul turu yaptık fotoğraf çekimi için sonra da keyifli bir akşam yemeği sonrası Umut ve Ceyda’yı balayına uğurladık. Söz verdiğimiz gibi en kısa sürede İngiltere’de buluşmak üzere.

Ufuk Sarışen

kibris dugun fotograflari 01 kibris dugun fotograflari 02 kibris dugun fotograflari 03 kibris dugun fotograflari 04 kibris dugun fotograflari 05 kibris dugun fotograflari 06 kibris dugun fotograflari 07 kibris dugun fotograflari 08 kibris dugun fotograflari 09 kibris dugun fotograflari 10 kibris dugun fotograflari 11

Yorum - Comment

%d blogcu bunu beğendi: