Kıbrıs Korineum Golf & Beach Resort Düğün Günü

İngiltere’den Deniz ve Russel’ın Kıbrıs Düğünü

Kıbrıs Korineum Golf & Beach Resort Düğün Günü : Deniz ve Russel İngiltere’de yaşıyorlar. Deniz, aslen Kıbrıslı ve düğünlerini de Kıbrıs’ta yapmaya karar vermişler. Bunun için de Korineum Golf & Beach Resort‘u seçmişler.

Yazının devamını sayfanın sonunda bulabilrsiniz… 

Kıbrıs Korineum Golf & Beach Resort Düğün nikah korineum füğün töreni girne korienum da düğün çekimi Kıbrıs Korineum Golf & Beach Resort Düğün kiss korienum Kıbrıs Korineum Golf & Beach Resort Düğün Alanı aile foto korineum Wedding Day at Korineum Golf & Beach Resort in Cyprus Wedding Day at Korineum Wedding photo shoot at Korineum korineum Kıbrıs Korineum Golf & Beach Resort Düğün Günü Korineum Golf & Beach Resort Düğün Günü KKTC Korineum testi dansı kıbrıs KKTC Korineum Golf & Beach Resort Düğün Günü kktc dugun KKTC Korineum Golf & Beach Resort Düğün Günü

Korineum bence düğün günü geçirmek için harika bir yer. Tesis nispeten Girne’nin dışında ve golf oynamak ya da kafa dinlemek için de harika bir yer. Otel kısmında, gelinin saç ve makyajı yapılıp, uçsuz bucaksız golf sahasında da dış çekim yapılabiliyor. Gün batımında çim alanlarda nikah, ardından da yemek-parti alanına geçiliyor. Fotoğraf çekimi için hem kompakt hem de çok alternatifli bir yer olması büyük avantaj.

Deniz ve Russel’ın düğün gününde de bu süreçler takip edildi. İlave olarak eğlenmesini bilen harika insanlar ile çılgın bir parti yaşadık. Zevkli bir gün ve fotoğraf çekimi yaşadım. Birkaç ay sonra da Deniz’in kız kardeşi Yeliz’in düğününde de gene bu harika çiftle ve birçok tanıdık yüzle karşılaştım. O düğünü de ilerleyen postlarda paylaşmış olacağım.

Sizlere sonsuz mutluluklar diliyorum!

Kıbrıs Korineum Golf & Beach Resort Düğün Günü by Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın