Girne Merit Royal Hotel – Kıbrıs Düğün Fotoğraf ve Videosu

Nida ve Özgür ile Kıbrıs’ta

Kıbrıs Düğün Fotoğraf ve Videosu : Nida ve Özgür; ikisi de Kıbrıs‘ın en güzel otellerinden Merit Royal’de yöneticiler. İş arkadaşlıkları aşka dönüşmüş. Doğal olarak düğünleri de Girne Merit Royal‘de gerçekleşti. Özgür ve Nida ayrı odalarda hazırlandılar. Ardından Nida’nın odasında bir ilk görüşme gerçekleşti. Otel içinde dış çekimlerimizi yaptık, bu kadar çok alternatifi olan bir otel lobisi ender bulunur. Duvarları bile başlı başına sürprizlerle dolu.

Yazının devamını sayfanın sonunda bulabilrsiniz… 

Düğün gecesi ise Merit Royal ‘in iskele bölümünde gerçekleşti. Burası bunaltıcı Kıbrıs yaz akşamları için en akıllıca yerlerden biri. Deniz üzerinde kurulu iskele platform hem çok sıra dışı hem de içinizi titretecek kadar serin. Kıbrıs için bulunmaz bir nimet bu. Nida ve Özgür’ün Girne Merit Royal Hotel düğün fotoğrafları sanırım hem dış çekimi hem de doğal anları ve çeşitliliği ile bizler için keyifli sonuçlandı.

Aynı şekilde düğün videosu da fotoğrafla paralel bir şekilde ilerledi. Düğün videosunda da sabahtan gece sonuna kadar fotoğraf mantığı ile çekilen görüntüler, editörlerimizin yaratıcılığı ile günü en güzel şekilde özetleyecek bir formatta kurgulanıyor. Hedef en kısa sürede tüm günün özetini verebilmek. Bu düğün de bizim keyifle izlediğim videolardan biri ile sonuçlandı. İyi seyirler.

Sevgili Nida ve Özgür, çok mutlu olmanızı diliyorum, her şey gönlünüzce olsun!

Kıbrıs Düğün Fotoğraf ve Videosu by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın